Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

6 otázok, ktoré si možno kladiete pred tantrickou masážou

Rozhodli ste sa, že vyskúšate tantra masáž? Alebo Vás na ňu niekto objednal s cieľom potešiť Vás a pripraviť Vám prekvapenie? Je teda dosť možné, že si pred samotnou tantrickou masážou kladiete isté otázky. Neviete, čo Vás čaká a čo sa vlastne bude diať. Preto sme pre Vás pripravili zopár najčastejších otázok (a samozrejme aj odpovedí), ktoré si ľudia kladú pred absolvovaním tantra masáže. Aby ste sa nemuseli obávať!

1. Čo je vlastne tantrická masáž?

Tantrická masáž vôbec nemusí byť to, čo očakávate. Ako to? Mnohí ľudia sú presvedčení o tom, že tantra masáž je o sexe. Je však dôležité vedieť, že ide o čosi iné. Tantra masáž je založená na metódach „prebudenia“ sexuálnej energie, to je pravda. No ide aj o spájanie dvoch protikladov – relaxácie (jin) a prebudenia (jang).

2. Aký je rozdiel medzi klasickou a tantra masážou?

Obyčajné masáže sú zamerané najmä na relaxáciu. Môže ísť aj o liečivé masáže, ktoré majú za úlohu uvoľnenie svalov. Tantrická masáž je však čosi medzi relaxáciou a stimulačnými technikami. Keď je tantrická masáž urobená správne, výsledkom by mal byť pocit akejsi úplnosti a vnútorného pokoja a vyrovnania.

3. Zahŕňa takáto masáž aj dotyky pohlavných orgánov?

Opäť platí, že pravda je možno iná, ako Vaše očakávania. Tantra masáž totiž nemusí nutne zahŕňať aj dotyky v intímnych oblastiach. Dobré štúdio, ako napríklad aj naša tantra Bratislava, Vám dá na výber. Záleží tiež od typu programu, aký si zvolíte. A okrem toho, vzhľadom na toky energií, ktoré tantra masáž rozbehne, môžete zažiť vzrušenie a sexuálnu stimuláciu aj bez dotykov v intímnej oblasti!

4. Aké sú vlastne výhody tantrickej masáže?

Dá sa povedať, že hlavným prínosom tantra masáží je prepojenie pohlavných orgánov so zvyškom tela. Čo to znamená? Mnoho ľudí vníma podvedome svoje pohlavie ako samostatnú časť tela. Ale orgazmus by mal byť zážitkom celého tela, nielen pohlavných orgánov! A práve to sa vďaka tantra masáži môžete naučiť. Vnímať sexuálnu energiu celým telom a tak zažívať orgazmus, ktorý je príjemným zážitkom pre celé telo.

5. Záleží na tom, či budem mať počas tantra masáže orgazmus?

Nie, nezáleží. Človek nemusí nutne počas tantra masáže prežiť orgazmus, aby získal všetky benefity, ktoré tantrická masáž ponúka. Ako sme si už povedali, sexuálna energia predsa prúdi celým telom. A táto energia v tele existuje – či už s orgazmom alebo bez neho.

6. Kto môže absolvovať tantrickú masáž?

Toto nie je limitované. Tantrická masáž je určená pre ľudí každého veku a pohlavia. Pre páry, aj pre jednotlivcov. Proste pre každého, kto má otvorenú myseľ!

Dostali ste odpovede na všetky svoje otázky? Ak nie, neváhajte a kontaktujte nás. Radi Vám odpovieme na všetko, čo Vás zaujíma. Aby ste na tantra masáž prišli bez obáv a s príjemným očakávaním!