Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

+421 940 904 493

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:00

Rezervácia Reservation
 

Adventný kalendár v tantra salóne. Prečo nie? Ktoré okienko z našej ponuky masáží si vyberiete?

Nezadržateľne sa blíži čas, kedy si každý duchovne posilníme telo a dušu. Opäť budú Vianoce, najkrajšie sviatky v roku. Nevýhodou týchto sviatkov je, že trvajú len krátko a tak sa rýchlo všetko vráti do starých koľají. Ľudské telo a duša však potrebujú posilňovať neustále, aby fungovali bez problémov. Čakať však na ďalšie sviatky, to by nebolo najsprávnejšie riešenie. Posilňovať svoje telo a dušu je možné priebežne a aj každý deň v roku. Výborným tipom sú nezabudnuteľné tantrické masáže pre mužov a ženy. Že neviete, ktorá masáž je a bude najlepšia pre vás či vášho partnera? Nezúfajte, v tomto článku odkryjeme niektoré zaujímavé tipy v rámci predvianočného adventného kalendára v našom tantrickom salóne.

 

Ešte predtým, ako začnete s výberom vhodnej masáže (pokiaľ nechodíte k nám pravidelne), na úvod si zodpovedzte na pár otázok. Budete na masáži po prvýkrát alebo už ste takúto masáž absolvovali? Ste romantický typ alebo preferujete skôr rýchlejšie tempo? Chcete masáž absolvovať osamote alebo radšej vo dvojici? Chcete byť aktívnym účastníkom alebo necháte najradšej celú aktivitu na masérke alebo masérovi? Dve ruky vám stačia alebo uprednostníte skôr štvorručnú masáž? Necháte sa masírovať aj v intímnych partiách alebo radšej nie? Chcete niečo nezvyčajné, čo ste ešte doposiaľ nezažili?

Ak máte zodpovedané tieto úvodné otázky, čítajte ďalej a nechajte sa naplo inšpirovať našimi sviatočnými tipmi …

 

 

Adventné okienko č. 1 “Classic Tantra” masáž

V rámci nášho prvého tipu čo sa týka tantrických masáží nemôže chýbať úplná klasika. “Classic Tantra” masáž alebo ak chcete Klasická tantrická masáž je úplne základným druhom masáže tohto druhu. Je určená pre každého, kto sa stretáva na takejto masáži úplne prvý krát. Masírovaný sa v plnej miere oddáva svojej masérke a užíva si blažený pocit bez akéhokoľvek úsilia z jeho strany. Cieľom masáže je viac spoznať samého seba a okrem toho všetko to, čo je príjemné, ktoré zóny sú najcitlivejšie, ako reaguje telo na dotyky masérky a podobne. Je presne toto tým, čo hľadáte? Ak áno, náš moderný a luxusný tantra salón v Bratislave samozrejme ponúka aj tento druh tantrickej masáže aj v tomto predvianočnom období.

Adventné okienko č. 2 “Romantic Tantra” masáž

Romantika je to, čo vás posúva vpred? A prečo nie? V ponuke našich tantra masáží nájdete aj tento vzácny druh masážnej procedúry nazývanú ako “Romantická tantrická masáž”. Pri tomto type tantrickej masáži prestanete okamžite myslieť na aktuálne problémy, strácate pojem o čase, pretože veľmi rýchlo vpadnete do silnej relaxácie a odpočinku. Nájdete úplne nový spôsob vnímania vlastnej osoby. Zažijete romantický večer s tantra lady masérkou v očarujúcej spodnej bielizni pri kúpeli a masáži.

Celá masáž je nastavená v príjemnej atmosfére spejúcej k celkovému uvoľneniu a k zlepšeniu prúdenia nekonečnej energie medzi vaším telom a masérkou. Všetko v duchu romantiky a pokoja. Súčasťou masáže je aj masáž intímnych partií (opakuje sa viackrát počas masáže). Len takto je možné prekonať všetko to, čo očakávate. Nezabudnime na to, že počas vykonávanej masáže môžete popíjať vínko či iný aperitív alebo si chutnať na čerstvom ovocí. Čo viac si môžete priať v rámci romantickej masáže? Snáď už len prejsť na ďalší druh tantra masáže …

Adventné okienko č. 3 “Couple Tantra” masáž

Bojíte sa tantrickej masáže až na toľko, že sa bojíte ju absolvovať sám? A keby ste v spoločnosti svojej partnerky ( partnera), tak strácate zábrany a nebudete mať žiadny problém? V takomto prípade si zvoľte “Tantrickú masáž pre páry”. Ide o zmyselný program pre páry, v rámci ktorého prežijete a pocítite na vlastnej koži tantrickú masáž za prítomnosti svojej životnej lásky. Pomôže vám to oživiť svoj vzťah novou energiou a “šťavou”.

V rámci masáže sa môžete tešiť na olejovú masáž celého tela pomocou viacerých masážnych techník, predovšetkým techniky “telo na telo”. Dohodnúť si môžete aj to, či sa necháte masírovať spolu v jednej miestnosti alebo bude pre vás lepšie, ak budete masáž prežívať každý zvlášť. Okrem toho si viete zvoliť, či vás budú masírovať dve masérky alebo masérka a masér. V cene tejto masáže je aj víno a šampanské. Už len skúsiť na vlastnej koži to, čo je to tantrická masáž pre páry.

Adventné okienko č. 4 “Deluxe tantra” masáž pre ženy

Ak vyhľadávate vhodný darček pre svoju partnerku alebo hľadáte prekvapenie sama pre seba, máme pre vás výborný tip. Skúste tantrickú masáž pre ženy nazývanú tiež aj “Deluxe tantra” masáž pre ženy. Vďaka nej dosiahnete hlbokú relaxáciu a uvoľnenie celého tela a mysle. Samozrejmosťou v úvode masáže je vzdanie pocty svojmu telu v podobe Namaste rituálu. Po ňom nasleduje masáž celým telom od maséra (body to body), v rámci ktorej masér odovzdáva energiu vášmu telu. Počas masáže prebieha aj masáž intímnych partií (samozrejme ak vám to nebude prekážať). Na záver masáže je vyčlenený čas na záverečné zrelaxovanie a následné rozlúčenie sa s masérom. Pri odchode vás poteší darček nášho salóna ako poďakovanie za vernosť a návštevu.

Náš tip na záver: “Secret dark” masáž

Hľadáte úplne inú tantra masáž, výnimočnú a vzrušujúcu zároveň? Mala by byť nežná a tajná zároveň? Nevedieť nič o nej a predsa sa jej zúčastniť? Áno, aj takýto druh tantrickej masáže ponúka náš masážny salón pod názvom “SECRET DARK” tantrická masáž. Len u nás zažijete niečo nové a nepoznané, čo môže ponúknuť iba vzrušujúca a nezabudnuteľná tantra masáž Bratislava. Viac informácií o tejto novinke, ako aj samotné predvedenie  dostanete iba v našom masážnom salóne. Rovnako aj po tejto masáži získate od nás pekný darček!

Na tejto stránke nájdete všetky tantrické masáže nášho masážneho salóna (nielen) na predvianočné obdobie, ale taktiež na celý budúci rok!