Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

+421 940 904 493

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:00

Rezervácia Reservation
 

Ako čo najlepšie zakončiť starý rok? Náš tip: Oslávte koniec roka s našou tantra masážou!

Rok 2019 je už pomaličky na svojom konci. Väčšina z nás už bilancuje, aký rok má za sebou. Možno to bol rok plný úspechov, radosti, šťastia a pohody, no možno pre niekoho to nebol jeden z najlepších rokov. Alebo to bol priemerný rok, ktorý priniesol aj veľa pozitív, aj nejaké negatíva. Nech to bol rok aký bol, stále je možné ho zakončiť tak ako sa má alebo inak ako doposiaľ. Naším tipom je vsadiť na niektorú z našich tantrických masáží v Bratislave.   

 

Tantra masáž má svoju históriu  

Možno ste si mysleli, že tantrická masáž nie je nič iné, ako každá iná masáž s dávkou sexuálnych služieb od krásnych masérok s pár dotykmi navyše. Nie je to však vôbec pravda. Ak ste už na tantra masáži niekedy boli alebo ju pravidelne navštevujete, isto veľmi dobre viete, že zažiť takúto masáž znamená prežiť masáž inak ako doposiaľ. Už viete, že nebude stačiť len jedna masáž, pretože je musíte zažívať pravidelne. Pravdou je, že základom každej tantra masáži je zmyselnosť a dotyky, ale to nie je všetko, čo tantra ponúka a vedeli to už ľudia a predovšetkým majstri tantrických masáží v minulosti. Aj preto prežiť tantra masáž v 21. storočí je a vždy bude neobyčajným zážitkom pre každého, kto ju absolvuje.

Čo je hlavnou zložkou tantra masáže?  

Niečo sme už naznačili, niečo si povieme teraz. V poslednej dobe rastie záujem o tantru a tantra masáže, čo nie je žiadna náhoda. Tantra má základ v meditačnej joge, ktorá preferuje spojenie tela a mysle a zároveň ich vzájomné uvoľnenie a očistu. Presne toto isté podporuje tantrická masáž, ktorá je účinným prostriedkom spájania dvoch ľudí dokopy. Možno vás prekvapíme, možno nie, ale tantrické milovanie má pramene v cvikoch jogy. Aj na základe tejto stručnej charakteristiky podstaty tantra masáže je vidieť, že tantra a joga sú si veľmi blízke. Ak ste práve teraz zatúžili po jedinečnom prúdení sexuálnej energie spolu s vnútornou očistou, tantra masáž je pre vás výborným tipom.

 

Prečo na konci roka a v našom masážnom salóne?  

Tantrickú masáž na konci roka vrelo odporúčame pre každého. Môžete si ju dopriať osamote alebo vo dvojici. Fantázii sa ani pri tantra masážach medze nekladú, práve naopak. Vybrať si môžete z pestrej ponuky tantra masáží pre mužov aj ženy.

A prečo by ste mali vsadiť práve na masážny salón Tantra Diamond v Bratislave? Dôvodov je viacero. Náš tantrický masážny salón ponúka na výber z rôznych druhov erotických a senzuálnych masáží v prítomnosti skúsených a profesionálnych Tantra ladies (masérok). Všetky masérky sú profesionálne vyškolené a poskytujú individuálny a jedinečný prístup v rámci všetkých služieb. U nás máte zaručenú diskrétnosť a intimitu. Výhodou nášho salónu je výborná poloha salónu v úplnom centre historickej Bratislavy. Masáž prebieha vo vždy čistých a luxusných priestoroch, ktoré očaria už na prvý pohľad (nielen po dotykoch). V porovnaní s konkurenciou sme jediným tantra salónom v hlavnom meste Slovenska s kapacitou až pre 4 zákazníkov naraz. Čo viac si môžete priať?

Ak ste sa rozhodli, že nás chcete navštíviť a ešte ste u nás neboli, kontaktujte nás už dnes, aby vás náš “tantra team” stihol potešiť ešte v tomto roku.

Náš tip: Odbehnite si na našu tantra masáž najlepšie ešte v priebehu dňa pred silvestrovským večerom. Bujarú oslavu si naplánujte až po masáži. Uvidíte ten rozdiel. Zrazu vydržíte dlhšie a viac, nielen čo sa týka zábavy (v intímnej sfére rovnako). Budete nabudení, plní novej sily a energie. Aj pre tieto pozitíva je dobré osláviť koniec tohto roka spôsobom, ako nikdy predtým alebo inak, ako doteraz.