Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

+421 940 904 493

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:00

Rezervácia Reservation
 

Darujte tento rok niečo vzrušujúcejšie: Originálny darček pre dospelých zaujme najviac!

Či chceme alebo nie, už o pár dní nastane čas, kedy budeme obdarúvať svojich najbližších. Máte už všetko pripravené alebo patríte k tým, ktorí ešte nevedia, čo tento rok darujú pod stromček? Je to čoraz viacej náročnejšie darovať darček, ktorý v prvom rade dokonale  zaujme a poteší, tiež účelne poslúži a v neposlednom rade aj dostatočne prekvapí. Že o takom darčeku nemáte potuchy? To by ste však nemohli čítať tento článok. Máme pre vás výborný tip na skutočne originálny vianočný darček pod stromček …

 

Nápaditosť pri výbere darčeka rozhoduje najviac

Pomaličky si na to zvykáme aj u nás, že už od začiatku októbra číhajú na nás z každej strany reklamy s tipmi na vhodné darčeky pod stromček. Netreba sa čudovať, tento predvianočný čas utečie rýchlo ako voda. A už tu máme len pár dní do Vianoc. Ak patríte k tým šťastlivcom, ktorí tieto sviatky milujú, ale aj napriek tomu si každoročne lámu hlavu nad tým, čím obdarovať svoju partnerku (partnera), máme pre vás riešenie. Skúste tento rok prekvapiť a to doslovne. Darujte darčekový poukaz na jednu z nezabudnuteľných tantra masáží. Uvidíte, že prekvapíte a zabodujete na plnej čiare!

Na druhej strane sa však bojíte, ako váš partner (partnerka) zareaguje na takýto druh darčeka? Môže sa zdať, že to budú zbytočne vyhodené peniaze, lebo partner (partnerka) do masážneho salóna nepôjde. Ale nehovorte hneď nie. Veď to poznáte, že každý z nás si rád oddýchne a zrelaxuje. A práve na takýto účel je kvalitná tantra masáž ako stvorená, pretože je dokonalým relaxom, oddychom a zároveň aj veľkým pôžitkom pre človeka. Ale to nie je všetko. Už dlhé roky je dokázané množstvo pozitívnych a priaznivých vplyvov tantrických masáží na naše telo.

Aké “naj” pozitíva sa spájajú s tantra masážou?

Tantrická masáž prináša množstvo pozitív a výhod pre každého, kto sa jej zúčastní (a to už od prvej masáže). O akých výhodách to tu vlastne rozprávame? Začnime tým, že pri tantra masáži je telesné a duchovné naplnenie samozrejmosťou, okrem toho aj získanie novej energie a posilnenie celkového fyzického zdravia. Je tomu tak, pretože profesionálne tantra masérky veľmi dobre vedia, ako zabezpečiť zníženie nepríjemnej bolesti v svaloch a v kĺboch. Tantra sľubuje aj získanie vnútornej rovnováhy. Tento cieľ sa však nedá dosiahnuť len spôsobom, ktorý uvádzame. Je dôležité zabezpečiť ešte niečo navyše. Ak sa bavíme o profesionálnej tantrickej masáži pod dohľadom vyškolených profesionálnych tantra masérok (masérov), praktizovanej s poznaním všetkých zákonov energie, bude dosiahnuté pri nej pohodlie, uvoľnenie a relaxácia celej bytosti (nielen organizmu z vonkajšej stránky).

Okrem toho tantra masáž pomáha vo viacerých smeroch, či už mužom alebo ženám. Predovšetkým však zlepšuje telesnú a duševnú stránku tela, uvoľňuje emocionálne a duševné stavy stresu, ktoré sú zodpovedné za vznik depresií, napätia a negatívneho myslenia. Tiež zlepšuje zdravie – tela a duše. Nemožno zabudnúť na lepšie pochopenie spôsobov dýchania a sexuality ako takej. Je tomu tak aj preto, že tantrická masáž búra prekážky  k duchovnému rozvíjaniu sa.

Na záver už len vybrať správne miesto pre masáž

Už ste pochopili, že tantra masáž má viac ako dosť priaznivých vplyvom na ľudské telo? Aj preto netreba dlho váhať a lámať si hlavu nad tohtoročným “najužitočnejším” vianočným darčekom pod stromček. Skúste zaujať práve jednou z našich exkluzívnych tantrických masáží v podobe darčekového poukazu v našom masážnom salóne Tantra Diamond Bratislava. Nič tým nepokazíte, práve naopak. Prekvapíte a zároveň pomôžete svojmu blízkemu nájsť a objaviť možno niečo nové, čo nezažil vo svojom živote (ak ešte nikdy nebol na takejto masáži). Nezabúdajte, že tantra masáž je iná a vždy a stále bude ponúkať “niečo” viac, ako klasická masáž. Navyše tento druh masáže je možné realizovať aj pre oboch partnerov súčasne ako tantrickú masáž pre páry. To je výborná správa, ak by váš partner odmietal ísť sám. Tak čo zabalíte tento rok pod stromček ako “top” darček pre partnera?