Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

+421 940 904 493

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:00

Rezervácia Reservation
 

Tantra masáže ako “jediné” predsavzatie počas Nového Roka. Prečo nie?

Starý rok je na konci a za dverami čaká ďalší Nový Rok a s ním spojené nové začiatky, výzvy či predsavzatia. Možno ste takí, že si nejaké predsavzatie dávate každý rok, možno patríte k tým, ktorí si žiadne nedávajú. Azda najviac predsavzatí, ktoré si ľudia dávajú, sa spájajú so zdravím, zdravým životným štýlom a s podobnými aktivitami. V prípade zdravého relaxu a oddychu máte na výber množstvo aktivít a činností, ako sa udržiavať zdravý a fit po celý rok. Náš masážny salón ponúka rozličné druhy kvalitných senzuálnych a erotických masáží, ktoré vás udržia fit, okrem tela pomôžu aj duši bez ohľadu na pohlavie či vek. Je preto výbornou voľbou zaradiť ich medzi svoje predsavzatia na Nový Rok.

 

Ako je to s vašimi predsavzatiami v Novom Roku?   

Určite budete súhlasiť s tým, že každý rok sa to začína rovnako. Dávame si prísľuby, čo všetko zmeníme, ako sa polepšíme, s čím zlým prestaneme a naopak s čím dobrým a prospešným začneme. Povedzme si však otvorene, koľko z tých prísľubov a predsavzatí vskutku aj uskutočníme?

My však máme pre každého predsavzatie, ktoré by nemalo byť problém dodržiavať a splniť ho. Naše predsavzatie bude prospešné pre celé telo i dušu. Nemusíte pri jeho realizovaní ťažko cvičiť, namáhať sa či prekonávať, navyše sa pri ňom a aj po ňom budete cítiť príjemne, oddýchnuto, posilnený novou silou a energiou.

Prečo tantra masáže ako jediné predsavzatie?  

Myslite pri všetkých predsavzatiach na konci starého roka, že netreba si dávať veľa ťažkých prísľubov, pretože vás budú stáť množstvo síl, času a peňazí. Radšej stavte na jedno a máte po problémoch, ktoré sa zvyčajne opakujú každý rok. Vsaďte na tantrické masáže a máte otvorené dvere k istému úspechu. Prečo ale vsadiť na návštevu tantrického salóna s tantra masážami?

Na jednej strane sú tantrické masáže tými, ktoré sú prospešnejšie tak ako pre telo, tak aj pre dušu. Tieto masáže okrem množstva pozitív, znižujú predovšetkým stres a napätie, zvyšujú vášeň, silu, energiu, posilňujú zdravie, zvyšujú chuť na sex, podporujú duchovnosť človeka. Majú dokázaných množstvo priaznivých vplyvom na ľudské telo. Je to výborné, nakoľko v dnešnom rýchlom spôsobe života každý potrebujeme kvalitný relax a odpočinok. Tantra masáže v tantra salóne určite hravo zvládne skutočne každý a samotné priaznivé účinky prídu samé.

Miesto kde si ich dopriať najbližšie k vám  

V samom srdci nášho hlavného mesta sa nachádzame, luxusný tantra salón Tantra Diamond s bohatou ponukou tantrických, senzuálnych a erotických masáží. Pre každého milovníka masáže ponúkame masáž na mieru. Nikto nemôže zostať neuspokojený. Prvotriedne masáže v rámci svojich predsavzatí nemôžu nič pokaziť, práve naopak. Nový Rok preto bude oveľa úspešnejší, milší, pokojnejší, ľahší, dokonalejší, uvoľnenejší a … . Stačí to skúsiť a takto o rok budete hodnotiť “rok plný tantra masáží”. Tantra team v našom salóne sa teší na vašu skorú návštevu.