Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

O tantre

o tantre
masáž tela
čo je tantra

Čo je tantra masáž

Tantra je komplexná masáž tela, ktorá Vás zavedie do sveta hlbokého pôžitku a vzrušenia.

Ochutnajte slasť z ukojenia všetkých Vašich zmyslov a pocíťte prúd novej a nepoznanej sexuálnej energie. Pri tantrickej masáži dochádza k psychickému i fyzickému uvoľneniu. Na samotnom začiatku sa stretnete s Namaste rituálom, ktorého podstatou je prejavenie úcty telu, správne dýchanie, synchronizácia s masérkou a naladenie sa na jej vibrácie, pri ktorých prichádza k uvoľneniu a pripraví Vás tak na prijímanie dotykov.

Ako vyzerá tantra masáž?

Samotná masáž začína oblasťou hlavy. Pomaly si líhate na brucho a pokračuje sa smerom nadol cez krk, jemnými dotykmi k chrbtovej oblasti, a v poslednom rade končatinami chodidlami a dlaňami. Tantra Lady Vás vyzve k zmene pozície, pričom sa otočíte na opačnú stranu, kde sa pokračuje prednou stehennou stranou, bruchom, ramenami, a končí sa intímnymi partiami. Pri masáži lingamu zväčša dôjde k pravému, vytúženému uvoľneniu.

Naučte sa spoznať seba samého, svoje telo, a dokázať tak prežiť dlhotrvácnu rozkoš, ktorá spočíva v striedaní rôznych techník a to zmyselných dotykov prelínajúcich sa spolu s uvoľnením stuhnutých svalov. Objavte neprebádané zákutia Vašej intimity a dožičte si nový rozmer Vášho milostného života. Dovoľte pohladiť Vaše telo i dušu a okúste chuť pravej erotiky.

Vyberte si svoju masérku

Nechajte sa hýčkať nežným dotykom rúk našich krásnych masérok a doprajte si pôžitok výnimočného blahobytu. Vneste čerstvý vánok do Vašich predstáv a nebojte sa oboznámiť masérku s Vašimi túžbami, s ktorými môže neskôr pracovať a reálne tak môžete prežiť Vaše najtajnejšie želania.

Pri tantrickej masáži často dochádza k orgazmu. Ničoho sa nebojte, pretože sa jedná o spontánny a neovplyvniteľný zážitok, ktorý je pre tantru prirodzený.

Doprajte si dostatočný čas pre Vašu relaxáciu a ponorte sa do stavu beztiaže. Otvorte teda svoju myseľ, pretože budúcnosť patrí tým, ktorí veria v krásu svojich snov.