O tantrickej masáži v Bratislave - Tantra Diamond Bratislava

Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

O TANTRE, Tantra Diamond Bratislava +421 904 464 927

O TANTRE, Tantra Diamond Bratislava +421 940 904 493

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:00

Rezervácia Reservation
 

O tantre

o tantre
masáž tela
čo je tantra

Čo je tantra masáž

Tantra je komplexná masáž tela, ktorá vás zavedie do sveta hlbokého pôžitku a vzrušenia.

Ochutnajte slasť z ukojenia všetkých vašich zmyslov a pocíťte prúd novej a nepoznanej sexuálnej energie. Pri tantrickej masáži dochádza k psychickému i fyzickému uvoľneniu. Na samotnom začiatku sa stretnete s Namaste rituálom, ktorého podstatou je prejavenie úcty telu, správne dýchanie, synchronizácia s masérkou a naladenie sa na jej vibrácie, pri ktorých prichádza k uvoľneniu a pripraví vás tak na prijímanie dotykov.

Ako vyzerá tantra masáž?

Samotná masáž začína oblasťou hlavy. Pomaly si líhate na brucho a pokračuje sa smerom nadol cez krk, jemnými dotykmi k chrbtovej oblasti, a v poslednom rade končatinami chodidlami a dlaňami. Tantra Lady vás vyzve k zmene pozície, pričom sa otočíte na opačnú stranu, kde sa pokračuje prednou stehennou stranou, bruchom, ramenami, a končí sa intímnymi partiami. Pri masáži lingamu zväčša dôjde k pravému, vytúženému uvoľneniu.

Naučte sa spoznať seba samého, svoje telo, a dokázať tak prežiť dlhotrvácnu rozkoš, ktorá spočíva v striedaní rôznych techník a to zmyselných dotykov prelínajúcich sa spolu s uvoľnením stuhnutých svalov. Objavte neprebádané zákutia vašej intimity a dožičte si nový rozmer vášho milostného života. Dovoľte pohladiť vaše telo i dušu a okúste chuť pravej erotiky.

Vyberte si svoju masérku

Nechajte sa hýčkať nežným dotykom rúk našich krásnych masérok a doprajte si pôžitok výnimočného blahobytu. Vneste čerstvý vánok do vašich predstáv a nebojte sa oboznámiť masérku s vašimi túžbami, s ktorými môže neskôr pracovať a reálne tak môžete prežiť vaše najtajnejšie želania.

Pri tantrickej masáži často dochádza k orgazmu. Ničoho sa nebojte, pretože sa jedná o spontánny a neovplyvniteľný zážitok, ktorý je pre tantru prirodzený.

Doprajte si dostatočný čas pre vašu relaxáciu a ponorte sa do stavu beztiaže. Otvorte teda svoju myseľ, pretože budúcnosť patrí tým, ktorí veria v krásu svojich snov.