Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Naše tantra masáže a cenník

Classic Tantra

Ste hanblivý alebo máte plachú povahu? Neviete, čo od masáže očakávať? Nechajte sa vniesť do blaženého pocitu bez akejkoľvek námahy a vložte svoje telo do rúk našej šikovnej masérky.

Účelom je spoznanie samého seba a odhalenie vašich erotogénnych zón, ktoré môžu viesť až k vyvrcholeniu Vašich túžob. Masáž prebieha výhradne za pomoci rúk dávajúceho  a teda masérky, ktorá Vám odovzdáva svoju energiu.

Darček zdarma.

90€

45 min. masáž

120€

1 hod. masáž

Body Tantra

Ako je z názvu tejto erotickej masáže možné vyčítať, ide o intímnejšie dotyky Vami vybranej tantra lady pomocou techniky telo na telo použitím voňavého horúceho oleja. Budete prijímať teplo jej celého nahého tela, pričom sa po Vás nežne kĺže. Veď nielen dotyk jej rúk Vám dokáže zahriať vaše srdce.  Ako pri Classic tantra ste iba prijímateľ a ide o jednosmernú masáž, kde ste celý v moci tantrickej masérky.

Darček zdarma.

120€

45 min. masáž

140€

1 hod. masáž

160€

1,5 hod. masáž

sensual

Vzájomná Body Tantra

Masáž, ktorá Vám prinesie relaxáciu a uvoľnenie celého tela. Odhoďte zábrany a vyskúšajte ideálnu kombináciu masáže rukami a nahým telom nádhernej masérky. Nebudete tak len prijímateľom energie. Znamená to, že do celého priebehu masáže sa budete viac zapájať, dôsledkom čoho zintenzívnite nekonečný relax pre svoje telo aj dušu.

Darček zdarma.

160€

45 min. masáž

180€

1 hod. masáž

210€

1,5 hod. masáž

240€

2 hod. masáž

Secret dark

Unikátna a vzrušujúca tantrická masáž, ktorú zažijete iba v našom salóne. Viac informácií sa dozviete u nás.

Darček zdarma.

150€

45 min. masáž

tantricka masaz bratislava

Love Game Tantra

Masážna procedúra spojená s voňavým, upokojujúcim kúpeľom, ktorý Vám prinesie celkovú úľavu a oddych od každodenného stresu. Zahreje a pripraví Vás na nadchádzajúce blahodarné a ozdravné účinky tejto masáže lásky. Jej cieľom je prebudiť Vašu skrytú sexualitu pomocou vzájomných, nežných dotykov nahého, zmyselného tela tantrickej masérky, súčasťou čoho je aj masáž technikou telo na telo.

Darček zdarma.

200€

1 hod. masáž

230€

1,5 hod. masáž

260€

2 hod. masáž

Romantic Tantra

Jednoznačne perla medzi našimi masážnymi procedúrami. Zabudnete na priestor aj čas, ponoríte sa do hlbokej relaxácie a objavíte novú, nepoznanú formu vnímania seba samého. Na začiatku masáže Romantic Tantra na Vás bude čakať fľaša vychladeného sektu/vína spolu s chutným čokoládovým fondue a čerstvým ovocím.

Masérka Vás privíta v podmanivej, erotickej bielizni, čím takisto dopomôže k vytvoreniu čarovnej a neopakovateľnej atmosféry tohto okamihu. Spoločným kúpeľom v príjemnom prostredí dokonale zosynchronizujete svoje telo a myseľ. O intenzívnejšie uvoľnenie celého Vášho tela, a teda o zlepšenie prúdenia nekonečnej energie medzi Vami a masérkou, sa postará kombinácia techník masáže „telo na telo“ so vzájomnými dotykmi medzi Vami a masérkou. Vďaka tomu celý rituál pôsobí romantickým a upokojujúcim dojmom.

Pre umocnenie potešenia a maximálny pôžitok z masáže sa Vami vybraná tantrická masérka opakovanie vracia k masáži lingamu (masáž intímnych partií), čím prekoná všetky Vaše očakávania.

V tomto programe, podobne ako aj v Magic Tantra sa umocňuje intenzita potešenia zažitím až dvoch orgazmov.

Darček zdarma.

250€

1 hod. masáž

280€

1,5 hod. masáž

310€

2 hod. masáž

340€

2,5 hod. masáž

tantricka masaz bratislava

Magic Tantra

Na začiatku tohto programu Vás bude čakať fľaša vychladeného sektu/vína spolu s čokoládovým fondue a chutným ovocím. Nádherná romantická masáž, kde sa spočiatku necháte nežne omývať a láskať. Potom dovolíte svojim zmyslom nekontrolovateľne sa unášať rytmom upokojujúcej hudby, pri ktorej sa bude pomaličky a s Vašou pomocou z dráždivej bielizne vyzliekať oslnivá a láskavá tantrická masérka.

Čarovnú atmosféru dotvoria sviečky, vône a obojstranné zmyselné dotyky. Vašu rozkoš ešte viac zosilní technika masáže telo na telo v kombinácii masáže intímnych partií nohami, vďaka čomu sa táto masáž stáva intímnejšia a podmanivejšia.

Neodmysliteľnou súčasťou tejto masáže je opakovaná masáž lingamu (masáž intímnych partií), pri ktorej viackrát prežijete ten najosobnejší, najintímnejší a najsilnejší moment celej masáže.

V tejto masáži taktiež okúsite prežitie až dvoch vyvrcholení počas jednej masáže.

Darček zdarma.

280€

1 hod. masáž

310€

1,5 hod. masáž

340€

2 hod. masáž

370€

2,5 hod. masáž

tantricka masaz bratislava

4-Ručná masáž

Masáž prispôsobená  pôžitkárom, ktorí si radi doprajú  dvojité potešenie. Štvorručná masáž vo Vás vyvolá pocit božského potešenia a stav výnimočnosti. Na úvod Vás masérky odvedú do vane, kde nastáva vyšší stupeň erotična. Z oboch strán Vás dôkladne  vyumývajú a uvoľnia z počiatočného napätia a stresu.

Následne Vás odvedú do tantrickej miestnosti, kde Vám súmerne poskytnú dvojité potešenie. Ak ste skutočný milovník žien, potom nesmiete vynechať práve program, kde  zažijete  hýčkanie od dvoch krások súčasne, ktoré sa hrajú navzájom a taktiež  spoločne s Vami.

V cene masáže je aj šampanské, biele alebo červené víno.

Darček zdarma.

DOUBLE BODY

Prispôsobené pôžitkárom a skutočným milovníkom krásnych žien v kombinácii s pravou tantrou. Pomalé, dlhé a synchronizované pohyby dvoch masérok súčasne, ktoré Vás budú nežne masírovať s horúcim voňavým olejom, uvoľnia tok novej energie a prinesú Vám pocit šťastia, spokojnosti a rovnováhy. Masáž sa vykonáva technikou „telo na telo“, takže v jednom momente budete úplne pokrytý telami nahých masérok. Darček zdarma.
ČAS CENA
1H 250€
1,5H 280€
2H 310€

DOUBLE PLEASURE

Najvyšší možný stupeň zmyselnosti vôbec. Dvojitá masáž sprevádzaná príjemnou hudbou a intímnym osvetlením, vykonávaná pomocou aromatického oleja a vytvárajúca neskutočnú atmosféru. Máme pre Vás pripravené chutné čokoládové fondue s čerstvým ovocím a fľašou vychladeného sektu či vína. Ide o terapiu nahými telami, ktoré Vás začnú omývať a láskať už vo voňavom kúpeli, pri ktorom Vás pohltia svojimi anjelskými krivkami. Láskavý dotyk rúk tantrických masérok zaručene upokojí Vašu psychiku. Jemné a plynulé techniky masáže priaznivo zaúčinkujú na celý organizmus zaťažený mnohými negatívnymi emóciami z bežného života a navodia pocit čistoty a vyrovnanosti. Je to vzájomná masáž, pri ktorej budete cítiť pocit božského potešenia a stav úplnej výnimočnosti. Tantrické masérky sa budú opakovane vracať k masáži lingamu (masáž intímnych partií), čo zaručí prežitie úplného a priam bezhraničného blaha. Darček zdarma.
ČAS CENA
1,5H 360€
2H 390€
2,5H 420€
tantricka masaz bratislava

Senzual Tantra

Ide o masáž prostaty, ktorú niektorí nazývajú mužský bod G. Má liečivé účinky, napomáha prekrveniu prostaty, vďaka čomu sa zintenzívni a umocní Vaše vyvrcholenie. Ide o vzájomnú masáž sprevádzanú technikou telo na telo.

Darček zdarma.

210€

1 hod. masáž

230€

1,5 hod. masáž

250€

2 hod. masáž

tantricka masaz bratislava

Couple Tantra

Zmyselný program pre páry, ktoré túžia prežiť tantrické spojenie so svojou láskou a vniesť do svojho milostného života čerstvý vánok. Pre zvýraznenie krásy tohto silného, spoločného momentu je pre Vás pripravené chutné čokoládové fondue s čerstvým ovocím, vychladená fľaša sektu či vína a špeciálne romanticky vyzdobený priestor.

Olejová masáž celého tela prebieha pomocou techniky telo na telo a tiež ide o obojstrannú vzájomnú masáž. Takisto máte možnosť výberu, či si prajete prežiť túto chvíľu osamote v oddelených miestnostiach alebo spolu v jednej miestnosti. Rovnako máte možnosť výberu dvoch masérok či maséra a masérky. Tento okamih patrí iba Vám a my urobíme všetko pre Vaše pohodlie, relax a maximálny pôžitok.

V cene masáže je aj šampanské, biele alebo červené víno.

Darček zdarma.

320€

1,5 hod. masáž

350€

2 hod. masáž

380€

2,5 hod. masáž

Deluxe tantra

Masáž iba pre ženy, ktorá Vás privedie do hlbokej relaxácie a uvoľnenia celého tela i mysle. Pred každou masážou je nutné sa v našom salóne, kvôli lepšiemu pocitu z masáže, osprchovať. V úvode programu sa stretnete s rituálom NAMASTE, čo znamená vzdanie úcty. Ďalej nasleduje masáž celým telom maséra tzv. telo na telo. Ide o o jednosmernú masáž, čo znamená, že iba masér je odovzdávateľ energie.

Súčasťou je aj masáž joni (t.j. masáž intímnych partií). Po masáži je Vám dopriaty čas na záverečné zrelaxovanie, ktoré masér využije na nežné túlenie sa. Nasleduje opätovné osprchovanie sa a rozlúčenie sa s masérom. Pri odchode Vám masér odovzdá darček od nás, ako poďakovanie za Vašu návštevu.

130€

1 hod. masáž

150€

1,5 hod. masáž

Príplatok na hotel +50€

Exclusive tantra

Masáž iba pre ženy. Pri príchode Vás bude čakať pripravená fľaša sektu/vína a lahodné čokoládové fondué s čerstvým ovocím. V tomto unikátnom programe, si na úvod vychutnáte krásne chvíle strávené v spoločnosti maséra, pri spoločnej sprche či kúpeli, kde Vás bude jemne omývať a maznať sa s Vami. Ďalej sa presuniete do tantrickej miestnosti, kde nasleduje NAMASTE rituál, čo znamená rituál vzdania úcty. Masíruje sa technikou “body to body“ čo znamená celým telom maséra. Jedná sa o vzájomnú masáž a teda ste zapájaná do celého priebehu masáže.

Program je zakončený masážou joni (t.j. masáž intímnych partií). Po masáži je Vám samozrejme dopriaty čas na zrelaxovanie a záverečný oddych, po ktorom nasleduje opätovné osprchovanie sa a rozlúčenie sa s masérom. Pri odchode Vám masér odovzdá darček od nás, ako poďakovanie za Vašu návštevu.

190€

1,5 hod. masáž

210€

2 hod. masáž

Príplatok na hotel +50€