Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

EROTICKÁ TANTRICKÁ MASÁŽ BRATISLAVA

Tantrická masáž ponúka na výber z rôznych druhov erotických a senzuálnych masáží, ktoré Vám poskytnú naše skúsené Tantra ladies. Zrelaxujte u nás Vaše telo a myseľ.

Profesionálne Tantra masérky

tantrická masáž Bratislava

Spoločnosť v našom masérskom salóne Vám bude robiť pôvabná a profesionálne vyškolená masérka, ktorá Vám poskytne individuálny a extra prístup, ako aj all inclusive služby. Pozrite si naše Tantra ladies a vyberte si jednu z nich.

Tantrická masáž, na ktorú nezabudnete

tantrická masáž Bratislava

Tantra je komplexná masáž tela, ktorá Vás zavedie do sveta hlbokého pôžitku a vzrušenia. Ochutnajte slasť z ukojenia všetkých Vašich zmyslov a pocíťte prúd novej a nepoznanej sexuálnej energie. Nečakajte a vyberte si tantrické masáže u nás!

Masážny salón v centre Bratislavy

masážny salón Tantra Diamond Bratislava
Náš luxusný tantra salón sa nachádza v úplnom centre Bratislavy. Poskytujeme prvotriedne a exkluzívne tantrické a senzuálne masáže, kde sú pre Vás pripravené príjemné a vždy čisté priestory. Chcete nás navštíviť? Kontaktujte nás!

Tantrická senzuálna masáž

Tantra alebo tantrická masáž je staroveké liečivé umenie, ktoré využíva zmyselné dotyk a sexuálnu energiu na prebudenie energetického poľa tela. Erotická tantra masáž má za cieľ prebudiť a rozšíriť spiace kundaliní – mýtickú energiu, ktorá spočíva na spodnej časti chrbtice – a šíriť ju pozdĺž chrbtice, aby sa podporilo hojenie. O tej istej energii sa hovorí, že spája milovníkov v dravom zážitku a uvoľňuje uviaznutú duševnú a fyzickú bolesť.

Tento typ masáže je úplne iný ako klasická masáž. Predstavuje dokonalé uvoľnenie či už po fyzickej, ale rovnako aj duševnej stránke. Neoddýchne si tak len vaše telo, ale dá sa povedať, že sa zrelaxuje človek úplne celý vrátane jeho duševnej stránky.

Je teda vhodná nielen pre ľudí, ktorí si chcú dopriať klasickú masáž, ale aj pre tých, ktorí zažívajú vo svojej práci stres, zhon, prípadne prechádzajú ťažším životným obdobím.

Tantrická masáž Bratislava je dokonalé ulahodenie telu aj duši. Vyskúšajte tantra Bratislava!

Najnovšie recenzie