Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Cesta, ako pochopiť seba samého v intímnej oblasti

I keď sa v spoločnosti všeobecne často stavajú otázky spojené s intimitou a sexualitou na určité morálne dno, musíme si v prvom rade uvedomiť, že ide o niečo veľmi prirodzené, čo je súčasťou života a nemalo by sa zavrhovať. Táto cesta sa dá pekne vyčistiť a začať treba v myslení. Zdravá sexualita je súčasťou partnerského života a vytvára intimitu, ktorá dokáže páry zbližovať a energeticky prepájať. Ak funguje, je pre vzťahy veľmi prospešná. Tantra nám v tomto môže pomôcť zmeniť pohľad na posudzovanie sexuality človeka. Považuje ju nielen za niečo prirodzené, no tradičná tantra až za niečo posvätné.

Sebapoznávanie a akceptácia

Poznávať seba samého je dôležité a môžete sa tomu venovať celý život. Akceptovať seba samého znamená prijať sa aký som, ako vyzerám, zisťovať, čo chcem a čo zase nie. Je to celoživotným procesom. Podobne sa môžete o sebe veľa dozvedieť, keď sa rozhodnete prebádať svoju sexualitu a intímnu zónu. Či už máte partnerský vzťah, alebo ste single, je tantra masáž jedným z najideálnejších spôsobov, ako sa poznávať v oblasti intimity a intímneho prežívania. Samozrejme, váš partner alebo partnerka môžu o tom vedieť. Nedeje sa tam nič nekalého ani zakázaného. Celotelová masáž je zameraná na zmysly a prebúdzanie energií. Masíruje sa telo, vrátane intímnych partií, čo vám prinesie množstvo prežívania a odhaľovania podstaty svojej intimity.

Tantra masáž vám mnohé odhalí

V zmysle pochopenia seba samého v intímnej oblasti je neutrálne prostredie masážneho salónu ideálnym miestom. Tantra masáž aktivuje mnohé energie, ktoré vám následne môžu pomôcť v rozvíjaní vlastnej intimity v partnerskom vzťahu. Uvidíte, že sa skvelo uvoľníte a podarí sa vám odbúrať bloky. Komunikácia je vo vzťahoch esenciálna, rovnako ako schopnosť otvoriť sa energii partnera či schopnosť energiu dávať. Vydajte sa preto na cestu sebapoznávania!