Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Hanbíte sa prejaviť v intímnej oblasti?

Hanbíte sa i vy prejaviť v intímnej oblasti života? A ako vnímate svoje telo a atraktivitu? Má toto vnímanie vplyv na vaše vzťahy a sebavedomie? Tieto otázky indikujú, že na vnímanie seba samého a svojho tela má vplyv mnoho faktorov. Jednou z nich je aj spoločnosť, kultúra a všeobecne preferovaný ideál krásy, ktorý sa prezentuje v médiách, reklamách, časopisoch alebo vo filmoch. Ani si to neuvedomujete a tento ideál ovplyvňuje aj vaše vnímanie seba samého, svojej atraktivity a tela. Pokiaľ nám podobné porovnávanie sa a posudzovanie znižuje zdravé sebavedomie alebo vytvára komplexy, môže ovplyvniť aj naše vzťahy a intímny život.

Budovanie sebavedomia

Jednou z ciest, ako začať pracovať na odstránení plachosti a ostychu v otázkach nadväzovania vzťahov alebo intímneho života, je začať budovať zdravé sebavedomie a dôveru v seba. Prijatie seba samého je dôležitým krokom v našom osobnostnom vývoji. Ďalším krokom je však začať si veriť v oblastiach intimity. No a v tom vám môžeme pomôcť my na www.tantradiamond.sk prostredníctvom našich tantrických masáží. Sú ideálnym prostriedkom práve na uvoľnenie sa v intímnej oblasti, poznanie seba a svojho tela, jeho reakcií, pocitov a emócií. Postupnými krokmi tak prekonáte ostych a získate sebadôveru, ktorá vám chýba. Bloky z prijímania energie sa postupne rozpustia a vy sa budete vedieť uvoľniť a preniesť to do svojho života.

Liečivé účinky sa často prejavia

V širšom ponímaní sa starobylé učenie tantry zaoberalo sebapoznávaním a liečením tela, mysle i duše. Jeho hlboké pôsobenie dokázalo liečiť a hojiť rany na úrovni jemných energií duše a tela, ako sú srdce a emócie. Dnes sa umenie tantry pretavilo do súčasného života ľudí, no nesie si svoj odkaz a mnohé techniky so sebou ďalej. Vyskúšajte teda aj vy naše masáže a pomôžte si naučiť sa pozitívne preciťovať a vnímať celé svoje telo, vrátane sexuality.