Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Skúsiť alebo neskúsiť? Ak raz skúsite „tantra“ masáž, budete o krok pred ostatnými!

O pozitívach masáže pre ľudské telo niet žiadnych pochýb. Je zrejmé, že akýkoľvek druh masáže pomáha ľudskému telu. Pomôcť však svojmu telu „najviac“, to bude možné pomocou tantrickej masáže. Ešte stále váhate, či ju skúsiť alebo nie? Dnes vás však presvedčíme, že najlepšie bude, ak vyskúšate, o čom skutočne je tento druh masáže a ako pomáha. Žiť svoj život naplno znamená žiť a prežívať svoje (nielen) masážne sny. Tantrická masáž vám v tomto smere veľmi pomôže. Prečo ju skúsiť čo najskôr?

 

Neváhajte, skúste ju čo najskôr …

Nie nadarmo sa hovorí, že lepšie je raz skúsiť, ako stokrát počuť. Jedna vec je o tantrickej masáži počuť, druhá vec je vyskúšať ju na vlastnej koži. Pokiaľ však budete len snívať, počúvať a nezahodíte predsudky, nikdy nezistíte, o čom vlastne v skutočnosti je tantrická masáž. Nebudete vedieť ani to, čo priaznivé prinesie tento druh masáže vášmu telu. Nebojíme sa povedať, že tantrická masáž prináša iba samé pozitívne účinky pre telo. Počas takejto masáže bude vaše telo zverené do rúk profesionálnych masérok v kvalitnom masážnom salóne. Následne si prečítajte najhlavnejšie výhody tantrickej masáže.

Hlavné výhody „tantra“ masáže

Tak ako už bolo povedané, kvalitnou tantra masážou získa vaše telo veľa pozitív a priaznivých účinkov. Prvé, čo sa naučíte „lepšie skĺbite svoje pohlavné orgány so zvyškom tela“. Nie, neznamená to za každú cenu nechať sa masírovať iba výlučne v intímnych partiách a to až do ukončenia masáže vyvrcholením a to všetko iba preto, aby ste dostali všetky výhody masáže. Nie, o tomto nie je kvalitná tantrická masáž.

Masírovanie intímnych partií môže, ale vôbec nemusí byť súčasťou kvalitnej a úplnej tantrickej masáže.
V kvalitnom masážnom salóne sa dá vždy vopred dohodnúť, či bude alebo nie aj masáž intímnych partií súčasťou celkovej masáže.

Oveľa dôležitejšie bude naučiť sa pochopiť svoje pohlavie ako spoločnú časť tela s jeho ďalšími časťami (nie oddelene, ako to robíme takmer všetci). V tomto smere bude tantra masáž dobrým pomocníkom a učiteľom. Vie veľmi šikovne a účelne naučiť, ako prežívať svoje vyvrcholenie (orgazmus) práve vo forme príjemného pocitu a zážitku pre celé telo, nie iba pre intímnu časť. To znamená, že tantrická masáž dokáže naučiť lepšie a účinnejšie preciťovať sexuálnu energiu celým svojím telom. Pravda a skúsenosti sú také, že bez takéhoto cvičenia a pomoci to dnes dokáže už len málokto, možno hŕstka vyvolených jedincov.

No takýchto výhod ponúka tantrická masáž oveľa viac. Doplňme ešte, že okrem lepšieho prežívania sexuálnej energie, tantra masáž napomáha k zlepšeniu celkového fyzického, intímneho a duševného zdravia. Tiež dokáže pomôcť lepšie prekonať stresové stavy a  vyriešiť aj rozličné intímne problémy (najmä predčasnú ejakuláciu, nechuť na sex, problémy s erekciou). Vie zlepšiť aj dýchanie či celkovú náladu, upraví aj krvný tlak a v neposlednom rade je nápomocná aj pri budovaní sebavedomia. No a takto by sme mohli pokračovať ešte veľmi dlho, aby sme vymenovali úplne všetky pozitívne účinky tantrickej masáže na ľudské telo.

V ktorom salóne nájdete tú najlepšiu masáž?

Čo je ešte dôležité vedieť? Aj to, že dokonalá relaxácia a regenerácia unaveného tela prostredníctvom tantrickej masáže, nebude možná hocikde. Výber vhodného miesta, čiže masážneho salónu, je a bude vždy rovnako dôležité. Pokiaľ však čítate tento článok, máte výhodu voči ostatým, pretože práve  teraz zistíte, kde nájsť veľmi jednoducho a rýchlo práve takéto miesto na masáž.

Jedným z profesionálnych masážnych salónov s dobrými referenciami je masážny salón Tantra Diamond, nachádzajúci sa priamo v centre hlavného mesta Bratislava. Zahoďte všetky predsudky o tantra masáži, urobte už konečne prvý krok a užite si ju naplno na vlastnej koži čo najskôr!