Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Tantrická masáž: Funguje? A čo všetko ponúka podľa reálnych skúseností?

V súčasnosti platí, že sa dajú využiť mnohé druhy masáží. Avšak nie každá z masáží je tak účinná a prospešná čo sa týka jej vplyvu na celkové zdravie človeka. V tomto smere medzi masážami dominuje práve „tantrická masáž“. Ide o masáž, ktorá sľubuje celkovú prospešnosť pre celé telo a súčasne aj nezabudnuteľný zážitok. Tantra masáž má viacero druhov masáží, preto si každý záujemca dokáže vybrať ten správny druh, ktorý zaručene pomôže. Dnešný článok je sumárom výpovedí skutočných ľudí, ktorí posúdili, ako pomohla  tantrická masáž im a ako na nich vplývala. Ako a či tantrická masáž funguje, ako pomohla a či vôbec a čo si o nej myslia ľudia, ktorí ju aspoň raz využili alebo využívajú dodnes.

 

Peter

Neskutočne nežná masáž. Veľmi príjemný zážitok. Masáž celkovo prekonala moje očakávania.“

Anonym1

Masáž bola výborná, zlepšil sa môj intímny život s partnerkou. Navyše ju robila milá a usmievavá profesionálna tantra masérka v prekrásnych priestoroch masážneho salóna. Samotná masáž bola spestrená o ďalšie zaujímavé prvky.“

Erik

Už dlhšie chodím práve do salónu na tantrickú masáž. Vždy ma čakala krásna a pripravená masérka, čisté voňavé priestory. Masáž nikdy nesklamala. Za mňa odporúčam tantrickú masáž.“

Anonym2

Išiel som na tantrickú masáž po 1xkrát. Vybral som si masážny program Classic tantra. Môžem potvrdiť, že to bola fakt paráda. Ľutujem len, že som si nedal radšej program Body to body či iný program.! Za mňa určite odporúčam.

Rasťo

Dlhý čas som sa neodvážil ísť na tento druh masáže. Pred pár dňami som sa však rozhodol a súhlasím s tým, že tantrická masáž mi pomohla a je iná ako klasická masáž tela. Zlepšila sa mi samotná výdrž v posteli. Navyše pri tejto masáži máte oveľa väčší zážitok ako pri klasickej masáži, kde iba ležíte a prijímate.“

Anonym3

Po prvýkrát som vyskúšal masáž v tantrickom salóne a stálo to za to. Som super zrelaxovaný a oddýchnutý. Cítim sa lepšie a pevne verím, že som si ju nedoprial naposledy. Odporúčam všetkým, čo majú v živote veľa stresu, napätia a cítia sa unavení. Tantrická masáž je jednoducho vyšší level pri masírovaní.

Anonym4

Odporúčam túto uvoľňujúcu masáž celého tela! Načerpal som počas masáže v masážnom salóne pozitívnu energiu. Budem z nej čerpať ešte dlhé hodiny po masáži. Fakt super, len škoda, že tak krátko.

Prečítajte si viac o všetkých recenziách na tantrickú masáž priamo na stránke nášho masážneho salónu.

 

Čo dodať na záver nášho článku? Pokiaľ aj vy chcete zažiť dokonalý relax po každodennom namáhavom dni alebo týždni, potrebujete zlepšiť intímny život či celkovo svoje zdravie, túžite po nezabudnuteľnom zážitku pri masírovaní a navyše si chcete nechať „oči“ potešiť krásnymi profesionálnymi masérkami alebo masérom, určite skúste tantrickú masáž v masážnom salóne aj vy. Vedzte, že tantra masáž je vhodná pre mužov aj ženy, bez ohľadu na celkový vek. Istotne účinky a šance na úspech zvýšite častejším a pravidelným absolvovaním tantrickej masáže, no ako ste sa mohli dočítať vyššie v článku, samotná tantra masáž je výnimočná aj v tom, že účinkuje už pri prvom absolvovaní masáže. Dôležitou skutočnosťou je výber masážneho salónu. Ak bývate v hlavnom meste alebo sa chystáte ho navštíviť, rozhodne si nenechajte ujsť masážny salón Tantra Diamond v Bratislave. Je takým salónom, kde dostanete tantrickú masáž na vysokej úrovni, čoho dôkazom sú všetky uvedené a dostupné recenzie od spokojných zákazníkov, ktorí tento druh masáže využili alebo stále využívajú. Ľudia v  tom majú jasno, či dať  alebo nie šancu tantrickej masáži vo svojom živote. Ako ste na tom vy?