Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

4 zaujímavosti o tantrickej masáži, ktoré možno prekvapia …

Tantrická masáž nie je iba o jemných dotykoch profesionálnej tantra masérky v prekrásnom prostredí, spojenom s hudbou a nezabudnuteľnou vôňou. Je toho oveľa viac, čo ponúka práve tento druh masáže. Dnes odkryjeme ďalšie štyri fakty o tantrickej masáži, ktoré môžu zaiste (ne)prekvapiť aj tých najväčších pôžitkárov relaxu a oddychu …  

 

1) S olejom zohrievaným na miske s horúcou vodou získate „viac“ …   

Tantrická masáž sa vykonáva za pomoci zmesi aromatických éterických olejov. To, čo už však každý nevie je, že masážny olej zohriaty na miske s horúcou vodou zostane viacej príjemne teplý a preto sa lepšie absorbuje do tela a pokožky. Takto vykonávaná tantrická masáž je lepšia na pocity a ponúka toho viac, čo sa týka zmyselnosti. Navyše príjemne teplý masážny olej uľahčuje masírovanie a rýchlejšie sa vstrebáva, čím sa pokožka zjemňuje a okrem iného zostáva aj zmyselnejšie prevoňaná.

2) „Pomalšie“ ďalej zájdeš … 

Tantrická masáž dbá výlučne na pomalý priebeh masáže celého tela. Pomáha zvýšiť samotné okamihy potešenia. Výsledkom je zmenšené nervové a svalové napätie, ako aj väčšie uspokojenie celého tela …

3) S pohárikom vínka sa dá vychutnať „lepšie“ …  

Pri dlhšie trvajúcej masáži je dovolené mať po ruke pohárik dobrého vínka, aby ste mohli splaviť to „veľké“ sucho
v krku, ktoré nastane po nastolení tej správnej techniky tantrickej masáže. V prípade že práve vínko nie ten správny nápoj aj pre vás, pokojne zvoľte iný druh (vystačíte si aj s pohárikom čistej vody). Výber je len na vás a vašom zvážení situácie.

4) S „nechtami“ aj bez „nich“ …  

Viac vzrušenia prinášajú do tantra masáži aj nechty na rukách profesionálnej tantra masérky. Práve profesionálne vyškolené tantra masérky radi využívajú jemné dotyky a zmyselné pohyby svojich prstov a hladkých rovnomerne tvarovaných nechtov. Toto všetko v pravej kombinácii zväčšuje to čaro uspokojenia z vykonávanej tantra masáži.

Zistili ste, že toto je práve to, čo chcete zažiť na vlastnej koži? Môžete to skúsiť práve v luxusnom salóne Tantra Diamond v Bratislave, kde je už všetko pripravené na to, aby ste si dokonale oddýchli a nabrali nových síl do ďalších dní.