Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

5 dôvodov, prečo chodiť na tantrickú masáž

Rozhodne existuje množstvo dôvodov, prečo skúsiť absolvovať tantrickú masáž, vybrali sme však len päť, z nášho pohľadu najdôležitejších a najatraktívnejších, pre ktoré tantra masáž odporúčame. 1. RELAXAČNÁ TERAPIA – všetky naše masáže prinášajú uvoľnenie a navodzujú pokoj a harmóniu nielen na fyzickej úrovni, ale aj na mentálnej a duševnej úrovni. Masáž sa prevádza po celom tele, dotyky pôsobia uvoľňujúco a relaxačne. Cieľom je sprostredkovať vám hlboký relax, z ktorého budete čerpať aj niekoľko dní.

Stimulácia energie a zdravie pohlavných orgánov

  1. STIMULÁCIA ENERGIE – tantrická masáž stimuluje energiu tela, prebúdza skryté energie a pôsobí celkovo povzbudzujúco. Rozprúdenie novej energie môže mať vplyv nielen na telo, ale aj na myseľ a vnútorné uvoľnenie. 3. ZDRAVIE POHLAVNÝCH ORGÁNOV – aj pohlavné orgány sú súčasťou nášho tela a masáž im sprostredkuje prekrvenie, uvoľnenie a revitalizáciu, čo môže vplývať na ich funkcie a zdravie. Zvlášť dnes je tento spôsob stimulácie vhodnou voľbou.

Posilnenie sebavedomia a prijatie vlastnej sexuality

  1. POSILNENIE SEBAVEDOMIA – mnohokrát je sebavedomie nabúrané komplexami a inými predsudkami o vlastnom výzore a atraktivite. Krása sa skrýva v každom človeku a sebavedomie je o vnímaní seba samého a svojej hodnoty. To mení naše vyžarovanie a to, ako nás bude vnímať okolie. Tantrická masáž sebavedomie posilňuje, a to najmä u mužov. 5. PRIJATIE SEXUALITY – tantrická masáž nazerá na sexualitu veľmi prirodzene, čo pomáha odbúravať predsudky, komplexy či nezdravé bloky v tejto oblasti. Prijať podobné skutočnosti, ako niečo prirodzené, aj k tomu môže naša tantrická masáž dopomôcť. Nie je však nič jednoduchšie, ako si utvoriť svoj vlastný názor a masáž si vyskúšať. Náš masážny salón v Bratislave vám bude vo všetkom nápomocný a masérky vám poskytnú všetky dôležité informácie.