Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Je masáž vhodná aj v letnom období?

A máme tu krásne horúce letné dni. Aj keď sem tam sa ukáže nejaká tá búrka a nečas, je leto obľúbeným obdobím v roku pre mnohých z nás. Možno najmä preto, že môžeme odhodiť ťažké kabáty a nahodiť trička a letné zvršky, ktoré evokujú ľahkosť bytia a jemnú bezstarostnosť. Leto je však aj o väčšom uvoľnení, keďže teploty nám pôsobia na celé telo, orgány a rozpúšťajú toxíny. Je však aj v tomto období vhodná tantrická masáž? Áno, je! Práve v období tepla vám masáž sprostredkuje ešte väčšie uvoľnenie a relax. Navyše po nej vyjdete zrelaxovaný do príjemného letného dňa alebo večera a uvoľnenie z masáže si možno udržíte aj o niečo dlhšie. Leto je na masáže preto ako stvorené. Navyše si môžete dopriať príjemnú sprchu a odídete osviežený a šťastný.

V lete zvládneme masáží aj viac

Hovorí sa, že v lete zvládneme masáží aj viac. Možno práve vo chvíľach, keď sa počasie pokazí a vy si hľadáte náhradný program, skúste si spomenúť na voňavú a príjemne uvoľňujúcu stimulujúcu masáž, ktorá vás však trochu zahreje zvnútra, pretože práve to sa na tantrickej masáži stáva. Nový zážitok a prebudenie zmyslov prichádza v lete ako na zavolanie. Leto je horúce a taká je aj naša masáž. Môžete ju brať ako zábavu, ako dokonalý relax, ale aj ako terapiu pre telo či ducha.

Letná dávka hormónov šťastia

Príjemná masáž poteší a povzbudí počas celého roka. Leto je však obdobím nových vnemov, nových zážitkov, dovoleniek a skúšania nových vecí a nepoznaných skúseností. Masáž prináša nielen hlboké uvoľnenie, ale aj dávku hormónov šťastia. Stimuluje orgány a dopraje vám nové zážitky. Tantrická masáž je naozaj jedinečným zážitkom, ktorý si rozhodne obľúbite. Prospieva telu, ale aj rozpustí mnohé bloky a nahromadený stres. Tak neváhajte a zaraďte do svojho letného programu aj pikantnú a revitalizujúcu tantrickú masáž v našom salóne.