Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Ako liečia dotyky pri každej (erotickej) masáži?

Už ste sa niekedy zamýšľali nad tým, ako vôbec pomáhajú človeku dotyky rúk maséra či masérky? Ak nie, my vám s tým pomôžeme. Je jasné, že každá masáž a dotyky skutočne liečia, ak sa samotná masáž realizuje tak, ako sa má. Je potom zrejmé, že po masáži cítime uvoľnenie a relax, či zvýšenie pohlavnej energie. A nielen to. Nevyhnutnosťou je však zúčastňovať sa samotnej masáže pravidelne. Ale ako konkrétne pomáhajú tieto dotyky, obzvlášť pri erotickej, tantrickej či senzuálnej masáži?

 

Tantrická, erotická masáž

To, že tantrická masáž je iná ako klasická masáž, už vie asi každý. Tantra predstavuje komplexnú masáž celého tela. Znamená to, že pri tejto masáži masérka či masér premasírujú komplet celé telo. Pri bežnej masáži sa stáva, že sa objednávame len na niektorú časť tela – najčastejšie na masáž chrbta, krížov, či ramien. Tantra masáž sa vždy pri každej masáži zameriava na každú časť tela individuálne a dôkladne. Aj preto sa po nej človek cíti ako znovuzrodený a plný energie. A navyše okrem celého tela sú uspokojené všetky zmysly a nakopne sa  i sexuálna energia. Pri tantrickej masáži prichádza veľmi rýchlo aj fyzické a psychické uvoľnenie.

Erotická masáž

Pýtate sa, čo je to erotická masáž? Inak povedané, každá profesionálna tantrická masáž je označovaná ako erotická masáž alebo aj takzvaná nuru masáž, ktorá je ďalším obľúbeným druhom tantrickej masáže. Znamená to teda, že ide o masáže, pred ktorými má väčšina z nás akýsi rešpekt, keď o nich počuje prvý krát alebo ak by sa jej mal nebodaj zúčastniť aj osobne. Hlavným poslaním erotickej masáže nie je práve dosiahnutie erotického respektíve sexuálneho uspokojenia, ale zbavenie napätia a zmiernenie sexuálneho napätia respektíve energie.

Dotyky na správnych miestach počas masáže …  

O dotykoch a ich liečivých vplyvoch na telo ste už isto počuli veľmi veľa. No treba si to znova zopakovať a podčiarknuť. Dotyky skutočne liečia a to nielen samotné telo, ale aj dušu. Toto je veľmi dôležité si zafixovať do pamäte!

Pri každej tantrickej respektíve erotickej masáži vám daruje množstvo svojich dotykov profesionálna tantra masérka alebo masér. Všetko bude závisieť a odvíjať sa od toho, ktorý konkrétny druh erotickej masáže si zvolíte pre svoje telo. Na výber je vždy z viacerých druhov masáží. Odporúčať môžeme napríklad Klasickú (Classic) tantrickú masáž, Senzuálnu erotickú masáž, Romantickú tantrickú masáž, Body (telovú) erotickú masáž respektíve Vzájomnú (body) tantrickú masáž alebo aj Magickú erotickú masáž či Tantra masáž pre páry alebo tantrickú masáž pre ženy. Je naozaj už len na vašom úsudku, ktorý druh dotykov si doprajete pre svoje unavené či vyhorené telo. Už teraz si môžete prezrieť a vybrať tú svoju erotickú masáž na tejto stránke.

Erotická masáž Bratislava

Stále neveríte tomu, čo tu píšeme a hovoríme? V takom prípade už len odporučíme prísť si vyskúšať niektorú z erotických či senzuálnych masáží priamo do nášho masážneho salónu v hlavnom meste. Len tak si môžete užiť všetky príjemné dotyky na svojom tele od prekrásnych tantra ladies. Nie, nejde o ďalší obyčajný masážny salón. Ide o luxusný tantra salón v úplnom centre Bratislavy, kde vám budú ponúknuté len exkluzívne erotické, tantrické a senzuálne masáže vždy v čistých priestoroch. Čo viac si môžete priať na dnešný večer alebo víkend?  Zrelaxujete celé telo a aj svoju myseľ a zabudnete na každodenné povinnosti a problémy. Kontaktujte nás ešte dnes alebo zajtra!