Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Častá únava (nielen) za volantom? Zápaste s ňou erotickou masážou!

Dnes to poznáme už asi všetci. Časté cestovanie za prácou alebo počas pracovnej doby, cestovanie s kamarátmi alebo niekoľko hodinové presúvanie sa v rámci svojho výletu či dovolenky.  V dnešnej dobe to nie je nič neobvyklé, že trávime veľa času za volantom vo svojom aute. Nie je čudo, že prichádza s tým spojená aj únava. Čo robiť a čo pomôže, ak sa dostaví únava pri šoférovaní? Je možné vôbec sa proti takémuto niečomu účinne brániť?

 

Ak nie sme šofér a príde na nás únava, nič hrozne sa nestane. Môžeme si pokojne zdriemnuť a cesta pokračuje ďalej. Horšie sa však stane vtedy, ak únava doľahne na vodiča (šoféra) auta. Vtedy je nesmierne dôležité, aby takúto únavu samotný vodič prekonal čo najrýchlejšie. Inak hrozí to najhoršie. Najhoršie na tom je, že pocity únavy a vyčerpania prichádzajú neohlásene a veľmi rýchlo. Odporúčaním zostáva, čo najrýchlejšie prerušiť jazdu, zastaviť vozidlo a urýchlene si dopriať prestávku a odpočinok mimo vozidla. Čo však pomôže najviac?

 

Šálka kávy alebo niečo „pod zub“

Je to jedna z možností, ako sa dostať znova do starých koľají. Šálka horúcej kávy alebo čaju dokážu nakopnúť a prebrať, to je skutočne overený trik. Je však viac ako pravdepodobné, že viacerým z nás kávička či čajík nemusí vôbec stačiť. Skôr nám pomôže „dobiť si energiu“ niečím pod zub. V tomto smere zvyčajne pomôže chutná bagetka, tyčinka alebo iný malý „snack“. Aj takto sa dá zatočiť s nepríjemnou a zároveň nebezpečnou únavou za volantom. Polhodinová prestávka na čaj, kávu alebo desiatu nikomu neuškodí. Nebezpečné je skôr to, ak v čase únavy budete pokračovať v ceste. V takom prípade môže ísť až o život vás, či celej posádky.

Prejsť sa po čerstvom vzduchu alebo si zabehať

Akýkoľvek pohyb na čerstvom vzduchu veľmi rýchlo preberie a naštartuje každé unavené telo. Najlepšou alternatívou v tomto smere môže byť prechádzka alebo pozvoľný beh. Pomôcť môže aj ľahší strečing, v rámci ktorého si pretiahneme všetky svaly na tele. Je na každom, aby vyskúšal a vsadil na to najlepšie, čo ho na čerstvom vzduchu dostane najrýchlejšie a najúčinnejšie do bdelej formy.

Cigaretka na dva ťahy

Pre niekoho je práve táto voľba totálnou výhrou, pre niekoho zase niečo nepredstaviteľné. Pokiaľ však nefajčíte za volantom a práve cigareta by vám mala pomôcť zatočiť s únavou a zachrániť od nebezpečných situácií za volantom kvôli únave, prečo nesiahnuť po tejto voľbe. Môžete si ju dopriať ako darček za to, že ste si vyčlenili pár minút na odpočinok. Na druhej strane treba si zvážiť, či práve cigareta a nikotín, ktorý je v nej obsiahnutý, stoja  za to alebo nie.

Čo tak skúsiť erotickú masáž Bratislava?

Ak ani jedna z vyššie popísaných rád nie je to pravé na to, aby vás to prebralo zo silnej únavy, v takom prípade máme pre vás ešte jeden skvelý tip. Počas cesty autom naším hlavným mestom, je možné sa zastaviť v rámci svojej prestávky v centre mesta. Tam sa nachádza jeden z luxusných tantrických salónov, kde vám poskytnú prvotriedne a exkluzívne erotické masáže. Tie vás stopercentne zbavia silnej únavy a vyčerpania. Azda aj preto, že celková masáž tela vyvoláva silný pôžitok, dokonalý relax a neopísateľné vzrušenie. Navyše všetky vaše zmysly budú zrazom ako znovuzrodené. Jednoducho povedané, budete sa cítiť plní novej sily a energie (samozrejme aj tej sexuálnej, keď hovoríme o erotickej tantra masáži).

Pamätajte si teda, že erotická masáž v Bratislave pomáha prekonať okrem iného aj silnú únavu či vyčerpanie (nielen) za volantom. Nemusíte sa báť, že vás únava prekvapí aj počas svojej cesty. Skúsené tantra ladies v masážnom salóne vás dajú dokopy a nakopnú vás ako nič iné predtým. Myslite na to, že dobre odpočinutý a zrelaxovaný človek (šofér) dokáže spraviť naraz aj viac hodinovú trasu. No je potrebné, aby mal počas nej niekoľko prestávok (alebo aspoň jednu poriadnu). Ktorú možnosť a tip využijete, je len na vás. Môžete aj všetky naraz, len zostáva potom otázne, či budete stíhať prísť načas do samotného cieľa.