Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Blahodarné účinky tantra masáží

Tantra masáž je druhom celotelovej masáže, kde sa okrem tela masírujú aj intímne partie. Ide o masáž prostredníctvom jemných, láskavých či zmyselných dotykov, stláčania bodov a iných masážnych techník. Existuje viacero druhov tantra masáží. Sú spojené s prebúdzaním skrytých, spiacich energií tela, ktoré sa prostredníctvom masáže a dychu rozvádzajú ďalej a pozdvihujú. Pri tantra masáži sa pracuje aj so sexuálnou energiou, ktorá nie je v prípade tantry zavrhovaná a vôbec nepredstavuje žiadne morálne tabu. Práve naopak, považuje sa za posvätnú časť bežného života, o ktorú sa treba starať.

Hlboké uvoľnenie, relax i väčšie povedomie o tele

Jeden z mnohých blahodarných účinkov tantra masáže je práve jej pôsobenie na uvoľňovanie stresu, napätia a rozprúdenie životnej energie v tele. Masáž priaznivo pôsobí na hormonálnu sústavu a celkovo navodzuje dobrý pocit. Odstraňuje napätie z oblasti panvy a panvového dna, navyše celú oblasť prekrvuje a zlepšuje krvný obeh. Prospieva pohlavným orgánom. Prežívaním masáže a prijímaním rozprúdenej energie získava človek lepšie a hlbšie povedomie o sebe, svojom tele, pocitoch, túžbach i emóciách. Často na masáž zavítajú klienti, ktorým chýba pochopenie, pozornosť i dotyk v partnerskom vzťahu.

Imunita, energia a zlepšenie intimity

Masáž, ktorá sa prevádza pravidelne, povzbudzuje imunitný systém. Okrem toho sa pri tantra masážach pracuje aj s energiami a čakrami. Masáž je senzuálna a prebúdza sexuálnu energiu. Rozvíja intimitu, môže pomáhať odstraňovať bloky, ktoré sa jej týkajú. Následne otvorením sa energiám pri masáži je možné zlepšovať intimitu aj vo svojom osobnom živote. Účinky sú preto často individuálne. Napriek tomu, že o tantra masážach koluje mnoho mýtov, výberom kvalitného salónu budete môcť zažiť jedinečné účinky, ktoré tieto techniky ponúkajú. Masáže sú určené pre jednotlivcov alebo páry bez ohľadu na vek či orientáciu, pre zážitok, preskúmanie sexuality, rozvíjanie intimity a podobne.