Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Prečo sú tantra masáže dokonalý energy booster?

Dnes je úplne bežným faktom to, že je človek zrazu bez energie. Náročná práca, workoholizmus, vyhorenie, nedostatok motivácie či emocionálna frustrácia môžu byť hnacím motorom dlhodobého energetického deficitu. Ak už ste vyskúšali mnohé prostriedky, no nič na vás nezabralo, vyskúšajte tantrickú masáž, ktorá vám vleje celkom novú energiu do celého tela. Tantra je starobylé učenie, z ktorého sa dnes časť využíva v tantra masážach. Stimuláciou pokožky a tela jemnými dotykmi aktivuje masérka rôzne energetické centrá a harmonizuje vašu energiu. V tele sa tak zvyšuje vitalita a pohoda, odplavuje sa stres a zbytočné napätie.

Sexuálna energia a hormóny šťastia

Súčasťou tantrických masáži býva aj masáž intímnych partií a pohlavných orgánov. Zo zdravotného hľadiska sa tieto orgány masážou prekrvujú a stimulujú. Odblokujú sa mnohé energetické bloky vytvorené v panvovej oblasti. Zvlášť sexuálna frustrácia alebo emocionálny stres môžu ovplyvniť aj pohlavné a reprodukčné orgány. Masáž je preto pre ne blahodarným prínosom a môže byť nápomocná mužom i ženám, ktorí v tejto oblasti majú problémy. Okrem toho sa však pri aktivácii sexuálnej energie u mnohých ľudí produkujú v tele hormóny šťastia, čo opäť vplýva na náladu, pocit spokojnosti a energetický náboj.

Ozdravenie a regenerácia

V mnohých školách a smeroch je tantra považovaná až za liečivú silu a energiu, ktorá priaznivo vplýva na telo i myseľ. Prináša vytúžené uvoľnenie, regeneráciu nielen fyzickú, no i mentálnu. Aktiváciou sexuálnej energie môže dôjsť k prívalom novej sily a človek veľakrát nachádza napokon nový smer, kreativitu či motiváciu. Pravidelným opakovaním vám masáž pomôže viac si uvedomovať seba a rozvíjať svoju intimitu alebo porozumenie pre seba i svojho partnera v intímnej oblasti. Rovnako sa dokážete v intimite viacej otvoriť, čo vám môže partnerský vzťah prehĺbiť.