Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Chcete zažiť niečo špeciálne? Skúste masáž pre dvoch!

Tantrická masáž je plná vzrušenia, vášne, nevídaných pocitov a dokáže vás s partnerom spojiť viac ako čokoľvek iné.

Premýšľate nad tým, že by ste spolu s partnerom vyrazili za vzrušením? Skúste masáž pre dvoch! Pri intímnej tantrickej masáži môžete byť v miestnosti spolu a tešiť sa pohľadom na spokojnosť svojho milovaného či milovanej, takisto si môžete masáž vychutnať si masáž vo svojej vlastnej miestnosti, kde sa budete môcť plne otvoriť a užiť si svoju osobnú intimitu. V oboch prípadoch získate spoločný zážitok, o ktorom sa neskôr môžete porozprávať a posunúť svoje vzťahové a partnerské hranice ďalej.

párová tantra masáž tantradiamond.sk

Užite si vzrušenie pri rituále párovej masáže

Tantrická masáž vedie k veľkému uvoľneniu oboch partnerov, otvoreniu sa pocitu zmyselnosti aj novému prežívaniu vzrušenia. Pocit intimity s masírujúcim, rovnako tak v páre, vedú k intenzívnemu pocitu šťastia, ktorý je sprevádzaný euforickými stavmi radosti a extázy. Aj to je dôvodom, prečo sa tantra masáže tešia tak veľkej obľube mužov, žien i párov. Miera otvorenosti každého jednotlivca a miera otvorenosti páru sa však líši. Niektoré dvojice chcú prežiť partnerskú tantra masáž ako zmyselnú predohru pred milovaním, ktoré rituál tantrickej masáže zakončí. Párová masáž v Bratislave je oslavou spojenia muža a ženy a takéto zakončenie masáže je, ak o to pár požiada, možné. Masér a masérka v tomto prípade partnerov v určitej fáze masáže opustia a nechajú im čas pre vlastné potešenie.

Aká je párová masáž v „plnej“ podobe?

Druhým variantom je, že pár chce prežiť tantra masáž v jej originálnej podobe a preskúmať pri nej hranice vlastného potešenia. Je dôležité, aby si partneri jasne povedali, čo áno a čo nie a porozprávali sa o tom s masérmi pred začiatkom masáže. Pocity pri rituáli tantrickej masáže môžu byť veľmi intenzívne a môže dôjsť k orgazmu. Ak to pre jedného z partnerov nie je v poriadku, masérka alebo masér by mali od začiatku pracovať na rozmiestňovaní prebudenej sexuálnej energie tak, aby k orgazmu nedošlo.

Ujasnite si hranice, vyhnete sa sklamaniu

Zvážte, kam až by mala alebo nemala vaša tantrická masáž zájsť, aby ste si ju plne užili a bola pre vás oboch príjemným zážitkom, na ktorý budete radi spomínať. V prípade, že každý z partnerov túži po niečom inom, mali by ste na to ísť pomaly a rešpektovať hranice toho menej odhodlaného. Buďte citliví jeden k druhému.

Ako využiť čas po masáži?

Po párovej tantra masáži ste otvorení prijímať nové veci! Využite tento čas príjemne, choďte na spoločnú prechádzku alebo večeru a spoločne sa porozprávajte o tom, čo ste počas masáže zažili, čo z toho sa vám páčilo a čo by ste chceli by aj od svojho partnera. Nebojte sa hovoriť o svojich túžbach a víziách v rámci erotiky a sexuality, dokáže vás to posunúť aj v reálnom partnerskom živote.