Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Čo je tantra masáž a ako vám môže pomôcť?

Tantra masáže sú stále známejšie aj v Európe a výnimkou nie je ani Slovensko. V našom hlavnom meste nájdete špecializovaný tantra salón ponúkajúci svoje služby zákazníkom.  Podstata tantry vychádza z hinduizmu a uctieva telesnú schránku ako nástroj k dosiahnutiu blaženosti. Pretože práve vďaka telu dokážeme precítiť tie najrôznejšie rozkoše, pričom tantra masáž z tohto poznania ťaží a snaží sa dopriať našej telesnej schránke to najlepšie potešenie. Pre tento druh masáží je však špecifická práca so sexuálnou energiou, dôraz sa pri nej preto kladie aj na masáž erotogénnych zón a pohlavných partií.

 

  • Pretože odstránenie sexuálnych blokov prináša telu (ale tiež mysli) dokonalé uvoľnenie, ktoré pri klasickej masáži nezažijete.

 

Takéto dokonalé uvoľnenie pri tantra masáži so sebou prináša niekoľko zdravotných benefitov, ktoré si môžeme spomenúť:

 

Náprava problému so slabou erekciou či predčasnou ejakuláciou

Je známe, že tento druh masáží je vhodnou prevenciou, ale aj riešením sexuálnych problémov. Práve vďaka precítenej práci so sexuálnou energiou, ktorá spočíva v stimulácii. U zákazníka tu zvyčajne prichádza k ejakulácii až v závere, po celý čas pritom zažíva sexuálne vzrušenie. Ide preto o výborný tréning na oddialenie ejakulácie. A vďaka tomu, že táto senzuálna masáž takisto pozdvihuje libido a odbúrava sexuálne bloky, prichádza u mužov tiež k posilneniu erekcie.

 

Funkčné odbúravanie stresu

Erotika, rovnako tak ako dobrá masáž, efektívne bojujú so stresom. A v prípade tantry ide práve o spojenie týchto dvoch bodov. Nielenže vás teda tantrická masáž uvoľní fyzicky, ale aj mentálne, resp. psychicky. Máte pri nej príležitosť dokonale si vydýchnuť a na dobrú hodinu hodiť všetko za hlavu, pričom sa budete sústrediť len na senzuálne dotyky atraktívnej masérky. Po jej absolvovaní zmizne preč stres aj nervozita.