Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Zažite kompletnú úľavu vďaka tantra masáži

Hovorí vám niečo pojem tantrická masáž? Aj keby sme o nej napísali tisíc strán, stále by sme boli len pri teórii a v konečnom dôsledku sa slovami nedá stopercentne vystihnúť , aký zážitok a výsledný pocit vás pri nej čaká. Napriek tomu sa ale tomuto zážitku skúsime slovne priblížiť a povedať si niečo o tejto unikátnej masáži, ktorá má tisícročné korene v Indii.

 

Pri tantrickej masáži vzniká výnimočné emočné puto medzi masérkou a zákazníkom.  Pretože telesná schránka a jej masáž je v tantre považovaná za posvätnú, vďaka telesnej schránke dokážeme prijímať rozkoš. Tým pádom nedosiahneme len telesné potešenie, ale aj duševné.

 

  • Tantra masáž vlastne spája telesný, emočný a sexuálny pôžitok do jedného celku, ktorého výsledkom je dokonalé uvoľnenie tela, mysle a odstránenie sexuálnych blokov.

 

Čiže už zrejme viete, že v nemalej miere tu ide o erotickú masáž. Alebo lepšie povedané o spojenie klasickej masáže s tou erotickou. Pretože klasická masáž síce uvoľňuje telo, ale nie sexuálne bloky, čím sa naopak tantra zaoberá. Práve preto prináša v závere kompletnejšie uvoľnenie. Sexuálna energia je predsa takisto našou súčasťou a precítená práca s ňou je pre naše telo aj emócie veľmi príjemná.  Napriek tomu tu nevravíme o klasických erotických službách. Sexuálny styk s personálom je v salóne pochopiteľne zakázaný. No aj tak si zákazník môže užiť príjemné senzuálne dotyky masérky, ktoré v závere môžu viesť k ejakulácii, resp. ku kvalitnému orgazmu.

 

Cieľom týchto techník by malo byť pozdvihnutie sexuálneho zdravia, zlepšenie krvného obehu a odbúranie stresov či nervozity.

 

K emočnému a telesnému uvoľneniu prichádza ešte pred začiatkom masáže. A to z dôvodu, že zákazník na začiatok podstúpi úvodný rituál namaste, v ktorom vlastne ide o dychové cvičenie a prípravu tela aj mentality na masáž. Zákazník ju následne precíti kvalitnejšie práve vďaka tomuto úvodnému rituálu.