Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Čo o Bratislave ešte neviete? Okrem zaujímavostí a pamiatok v nej nájdete aj najlepšie „tantrické masáže“

Hlavné mesto, to nie sú iba historické pamiatky, ale aj súčasné moderné stavby, atrakcie, rušnejší život a pestrejšie možnosti pre relax a zábavu. Hlavné mesto toho ponúka pomerne veľa, aj čo sa týka trávenia voľného času. Symbolom každého hlavného mesta sú okrem iného väčšie možnosti takmer na všetko. Ak ste neboli dlhší čas v Bratislave a nie ste rodený Bratislavčan, alebo v hlavnom meste síce bývate, ale neviete o nej všetko, čítajte náš článok až do konca.

 

To že naše hlavné mesto má čo ponúknuť, asi netreba zvlášť zdôrazňovať. Bratislava bola známa aj v minulosti, preslavuje sa aj dnes. Pripravili sme si dnes podľa nás pár menej známych faktov o našom hlavnom meste, ktoré potešia, no môžu aj prekvapiť. Vedeli ste toto o Bratislave?

Bratislava a Viedeň sú od seba vzdialené „len minimálne“

Dve hlavné metropoly Európy, hlavné mesto Bratislava a Viedeň, sú od seba vzdialené necelých 100 kilometrov (presnejšie takmer 70 kilometrov). Z európskeho pohľadu ide o dve najbližšie hlavné mestá v starom kontinente. Prináša to hneď viacero výhod a pozitív pre obe európske metropoly.

Výroba najznámejšieho sektu „Hubert“

Vedeli ste o tom, že Bratislava je preslávená aj tým, že sa tu vyrábal najznámejší sekt Hubert ako v prvej továrni mimo Francúzska? Táto unikátna firma s ešte unikátnejšou výrobou produktu vína sa nachádzala na mieste dnes známej Chemicko-technologickej fakulty Slovenskej technickej univerzity. Prestížny produkt z Francúzska preslávil Bratislavu po celom svete.

 

 

Cyklistický most podľa najznámejšieho amerického „nezničiteľného“ herca

Nový cyklistický most, ktorý prepája Slovensko s Rakúskom, rodení Bratislavčania nazývajú aj podľa azda najznámejšieho herca a producenta Chucka Norrisa. Dôvodom je nie to, že tento most je nezničiteľný, ale práve preto, že v období, kedy sa rozhodovalo o hlavnom názve mosta, prebehlo zároveň aj hlasovanie aj na internete. A práve v internetovom hlasovaní zvíťazil názov „Most Chucka Norrisa“. Oficiálne však tento most dnes poznáme pod názvom „Most slobody“. Či sa vám už páči prvý názov alebo ten druhý, môžete si ho skúsiť aj naživo na svojom bicykli.

Najlepšie tantrické masáže v hlavnom meste, aj na Slovensku

Bratislava však okrem iného ponúka aj niečo výnimočné na trávenie voľného času. Pokiaľ máte radi masáže a tie čo ste zažili doposiaľ vás dostatočne neuspokojili, je na čase skúsiť práve tantrické masáže Bratislava. Ak ste ich aj vyskúšali  niekde inde, vedzte, že v masážnom salóne Tantra Diamond Bratislava  dostanete tie najlepšie. Azda aj preto, že ich uskutočňujú príťažlivé profesionálky – tantra masérky. Navyše si takúto masáž užijete priamo v centre mesta, konkrétne v čistých a exkluzívnych priestoroch masážneho salóna. Iba v tomto salóne si môžu masáž užiť až štyria ľudia súčasne. Množstvo výhod, ktoré ponúkajú jedinečné tantrické masáže Bratislava si vás istotne získajú. Už viac nebudete chcieť skúsiť nič iné v hlavnom meste, ak ich raz skúsite. Treba raz skúsiť, ako sto krát počuť. Tantrické masáže Bratislava dostanú každého milovníka masáží!