Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Zahrejte sa aj na jeseň v salóne tantry

Leto je už nejaký čas za nami a s ním aj príjemné teploty, aktivity a všetko okolo tohto ročného obdobia. Presne to, čo každého z nás príjemne hrialo po celom tele a duši. No  príjemne si zahriať celé telo a myseľ, tomu nemusí byť vôbec koniec ani v tomto jesennom období. Rozpáliť svoje telo sa dá aj inak a to hoci aj každý deň.

 

Tantra salón je to pravé „orechové“

Prečo zavítať do tantrického salóna aj v tomto čase? Dôvodov je hneď viacero, no práve tým najvýznamnejším a najvýraznejším je, že v ňom dostanete to, po čom túži vaše telo po skončení samotného letného obdobia – príjemné uvoľnenie a rozpálenie celého tela a zároveň aj mysle. V tantra salóne dostanete tantrickú masáž podľa vlastnej chute. Vždy si môžete vybrať práve ten druh masáže, ktorá vám bude chutiť najlepšie v spoločnosti profesionálnych tantra masérok. Tie vedia presne to, čo má obsahovať každá tantrická masáž.

Čo prináša to blahodarné teplo do tela pri masáži?  

V teple sa žije lepšie. Nie je to žiadne klišé, je to holý fakt. Všetci to veľmi dobre poznáme, že v teplejšom prostredí sa žije, pracuje, zabáva lepšie v porovnaní s chladnejším prostredím. Nehovoriac o tom, že ak bude aj naše telo dobre rozohriate, bude podávať lepšie výkony  a výsledky (a nielen to). Aj preto sa oplatí dopriať svojmu telu práve spomínanú blahodarnú tantrickú masáž, ktorá zahreje v každom ročnom období (obzvlášť na jeseň a v zime). Možno sa ale pýtate, kde sa však berie to spomínané blahodarné teplo pri samotnej masáži, ktoré dokáže rozpáliť celé naše telo? Ako každá masáž, aj tantrická masáž zahrieva a lepšie prekrvuje všetky svaly v ľudskom tele. Okrem klasickej masáže však tantrická masáž ponúka vždy niečo navyše, je iná a výnimočnejšia ako klasická masáž. Zahrieva nielen svaly a telo navonok, no príjemne uspokojuje všetky zmysly a dokonca aj celú dušu).

Okrem toho tantra masáž prináša prúd novej sexuálnej energie. Uvoľňuje teda telo po fyzickej aj psychickej stránke. Vždy začína masážou hlavy a končí pri nohách, no nevynecháva žiadnu časť tela. Je priam nepredstaviteľné, ako funguje a ako to tá tantra všetko naraz zvláda. Maznanie nežným dotykom rúk tantra masérok prináša želaný pôžitok a blahobyt. Všetko tak, ako chce samotný užívateľ masáže, nie tak ako chce samotná masérka či masér.

 

 

V hlavnom meste je najlepší tantrický salón v krajine

Ako je na tom vaše telo práve teraz? Cítite sa po lete vychladnutí, bez energie či bez chute na sex? Tantrický salón v Bratislave vás dostane z tejto mizérie. Ponúka exkluzívne tantrické masáže aj v tomto jesennom období pod dohľadom vyškolených a skúsených tantra masérok, ktoré vás dostanú do starých koľají. Prinavráti sa vám energia, zvýši sa vám sila a chuť do života, zlepšíte si celkové zdravie, nakopte svoje telo a myseľ a v neposlednom rade budete silnejší a výkonnejší aj v posteli. V tomto salóne si vyberie každý milovník tantrického učenia a umenia, rovnako aj keď ste len  úplný začiatočník. Netreba sa báť ničoho, veď každý raz začína a postupne sa vo svojej záľube zlepšuje a cíti lepšie, lepšie ba až najlepšie. Nečakajte už dlhšie, jeseň je už tu a privoďte si príjemné letné uvoľnenie aj teraz.