Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Čo vám dá kvalitná masáž? Doprajte telu dávku energie do nového roka

Aj vy sa cítite takpovediac v horšej kondícii? Ak máte stuhnuté telo, svaly a cítite potrebu opäť sa naštartovať do ďalšieho nového roka, dostať poriadnu dávku energie navyše a poriadne zrelaxovať, doprajte si našu tantra masáž. Masáže sú celkovo skvelou relaxačnou technikou, ktorá rozprúdi krvný obeh, a tým aktivuje aj telesnú energiu. Toxíny sa tak začnú vyplavovať a telo sa poriadne uvoľní. Nehovoriac o svaloch, ktoré majú zo sedavého spôsobu života mnoho stuhnutostí a pokiaľ pravidelne necvičíte strečingové cvičenia, asi je dobré sem tam zájsť aj na blahodarnú príjemnú masáž.

Plus niečo navyše

Samozrejme, pri kvalitnej tantrickej masáži dostanete aj niečo navyše. A to poriadnu dávku stimulácie, dodatočnej energie, ktorá vás naozaj povzbudí a nabije vaše fyzické i mentálne baterky. Masáž je doslova celotelová no tak, aby ste sa cítili príjemne a komfortne. Ideálna na jarnú dávku povzbudenia, ktoré človeku môže len pomôcť zresetovať myseľ. Energia v tele je základom pre mnohé procesy a dokonca aj emócie, práve preto ľudia športujú a snažia sa ju rozprúdiť, keď sa necítia úplne fit. Masáž je tiež skvelou cestou.

Keď sa chcete cítiť „hot“

Pocit kedy sa necítime dosť „hot“ – atraktívni či žiadaní sa dá určite správnymi technikami zmeniť. Či už si kúpite nové atraktívne trendy oblečenie, necháte urobiť nový účes, podporiť sebavedomie je určite jedna z dôležitých životných úloh. V tomto je tantra masáž naozaj skvelým prostriedkom, ktorý pomôže zdvihnúť sebavedomie a dobrý pocit zo seba samého a svojej atraktivity. Jemné a príjemné dotyky krásnej masérky vám rozhodne doprajú povzbudenie. Tantra je jednoducho zážitkom, ktorý si treba vyskúšať na vlastnej koži. Chcete ísť do toho? Tak nám určite zavolajte a masáž si objednajte. Na jarné obdobie detoxikácie a nového začiatku je ako stvorená.