Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Kedy je masáž doslova nutnosťou?

Kvalitná masáž môže mať naozaj hlboký relaxačný účinok a napomôcť v celom rade problémov. Kedy je teda masáž alebo v našom prípade tantra masáž doslova nutnosťou? Poďme sa pozrieť na niektoré prípady, kedy by ste dobrú masáž mali rozhodne zvážiť. Ako prvé by sme uviedli STRES a ÚZKOSŤ, pri ktorých sa masáž odporúča dokonca na pravidelnej báze. Uvoľní svaly, toxíny a povzbudí energetický systém tela. Navyše, napomáha produkcii endorfínov, hormónov šťastia a tie majú na podobné stavy pozitívny účinok. Zlepšujú aj náladu a celkové psychické rozpoloženie.

Zlepšenie spánku

Masáže sú skvelým prostriedkom aj na ZLEPŠENIE SPÁNKU. Intenzívne uvoľnenie svalov pomôže celkovému uvoľneniu tela i mysle, čo môže mať za následok lepší spánok a zaspávanie. Tantra masáž je veľmi jemná a hlboko relaxačná masáž, ktorá prechádza celým telom, vrátane pohlavných orgánov. Táto zmyslová stimulácia dodá telu veľa energie, na niekoho môže mať teda naopak nabudzujúce pôsobenie. Vtedy si ju jednoducho nedávajte neskôr večer, aby ste energiu ešte využili. Ideálne je však po masáži nejaký ten čas pokojne relaxovať.

Sexuálne funkcie

Čo je pre tantra masáž typické je sexuálna stimulácia a využívanie sexuálnej energie. Tá sa rozvádza do celého tela, aby ho energetizovala a STIMULOVALA PRÚDENIE ŽIVOTNÝCH ENERGIÍ. Masáž pohlavných orgánov je tak veľmi prospešná a môže napomáhať povzbudiť a posilniť ich správne fungovanie. Rozhodne sa nemusíte hanbiť, masáž je jemná a príjemná vzhľadom na komfort každého klienta. Z ponuky masáží si tak môžete vybrať klasické tantra masáže alebo zaujímavé špeciálne masáže podľa náročnosti. Celkovo masáže povzbudzujú aj IMUNITNÝ SYSTÉM a kondíciu organizmu, fungovanie orgánov, krvný obeh a podobne. Majú teda naozaj celý rad pozitívnych účinkov. Určite si nejakú tu masáž doprajte aj vy.