Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Neviete, aký darček kúpiť? Darujte netradičnú masáž tela!

Blíži sa čas obdarúvania a venovania darčekov. Nie je však darček ako darček. Nájsť ten pravý je dnes riadna výzva. Aby sme vám to uľahčili, prinášame vám výborný tip na darček pre každého, koho potrebujete obdariť. Týmto darčekom zaiste potešíte, prekvapíte a príjemne uvoľníte. Kvalitná „tantrická masáž“ podľa svojho výberu určite urobí radosť! Aby ste vedeli, čo takýto darček ponúka a kde ho môžete kúpiť, prečítajte si nasledovné riadky nášho článku …     

 

 

 

Prečo práve „tantra“ masáž ako darček?

Náročné a stresujúce dni počas celého roka spôsobujú, že človek si nemá kedy dostatočne oddýchnuť a zrelaxovať. Práve najväčšie sviatky v roku ponúkajú oddychu až až, no nie každý ich vie využiť vhodným spôsobom práve kvôli rýchlemu spôsobu života. Kvalitná, nevšedná a navyše vzrušujúca tantrická masáž tela pomôže problémy s nedostatok oddychu prekonať. Navyše veľmi príjemne uvoľní všetky zmysly, celé telo a okrem toho je jej výsledkom silný nezabudnuteľný a vzrušujúci pôžitok. Ale toto nie je všetko, čo tantra dokáže …

Čo ešte ponúka?    

Kvalitná tantrická masáž ponúka dávku novej tajomnej sexuálnej energie. Pomáha teda lepšie uvoľniť telo a myseľ vďaka lepšiemu dýchaniu počas masáže, lepšie preciťovať každú masírovanú časť tela a v neposlednom rade dokážeme silnejšie vnímať všetky vysielané dotyky od krásnych profesionálnych tantra masérok. Samozrejmosťou je aj zlepšenie stavu v osobnom a milostnom živote. S tantrou je všetko silnejšie, intenzívnejšie a s najlepšími výsledkami v porovnaní s klasickou masážou akú všetci poznáme.

Ako to všetko prebieha?    

Samotná  „tantra“ masáž začína masážou hlavy. Po nej nasleduje masáž krku, chrbtovej časti, končatín, chodidiel a nakoniec masáž dlaní.

Po výmene strán nasleduje masáž stehien, brucha a ramien. Táto masáž sa končí masážou intímnych partií. Zvyčajne sa táto časť masáže ukončí originálnym vyvrcholením (nie je to však podmienka a je možné sa rozhodnúť sám, ako sa masáž skončí).

Kde možno nájsť tento „darček“?     

 Je vôbec možné darovať lepší darček ako sa javí tantra masáž celého tela so všetkým, čo sme v našom článku spomenuli? Nie je nič krajšie ako prežiť posledné dni v roku zaslúženým oddychom, relaxom a dostatočným uvoľnením celého tela. Každý z nás si to po hektickom roku zaslúži. Tento darček na vás čaká v krásnom centre Bratislavy. Dožičte sebe či svojim najbližším ŠŤASTNÉ, VESELÉ a čo najviac ODDYCHOVÉ dni plné radosti, spokojnosti a nového závanu energie do ďalších dní!