Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Tip na rozlúčku so slobodou, na ktorú nezabudnete!

Zrealizovať najlepšiemu kamarátovi či kamarátke nezabudnuteľnú rozlúčku so slobodou, je veľkou výzvou. Ako by mala vyzerať taká rozlúčka so slobodou? Určite už nestačí iba klasický striptíz. Erotická masáž tela je tým, čo nesmie chýbať na nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou …

 

Erotická masáž ponúka toho oveľa viacej ako klasický striptíz. Okrem očí si užije celé telo. Niet sa preto čo čudovať, že rozlúčka so slobodou musí vyzerať inak, ako bolo zvykom v uplynulé roky. Už viac nemusíte zažiť len nudné vymetanie nevkusných, lacných a špinavých podnikov s ponukou nízkej kvality služieb.

Prečo to treba skúsiť s „tantrou“?

Na druhej strane moderná „erotická masáž“ celého tela v luxusnom salóne s profesionálnymi masérkami. Takou je aj tantra masáž, ktorá dostane do kolien nie jedného slobodného muža alebo ženu, túžiacich po nezabudnuteľných chvíľach pred vstupom do manželského stavu.

Pestrá škála masáží, ktoré zaujmú …

Možno sa vám vynára otázka, čím dokáže zaujať v rámci rozlúčky so slobodou práve tantrická masáž v porovnaní s klasickým striptízom.  Predovšetkým tým, že kvalitná „tantra“ masáž ponúka toho viac, ako len striptíz. Viaceré druhy masáže celého tela, ktoré dostanú široké spektrum návštevníkov (vyberie si jednak ten najnáročnejší, ako aj ten menej náročný).

Môžeme spomenúť napríklad Klasickú tantra masáž (vhodnejšiu pre tých, ktorí sú na masáži tohto druhu po prvýkrát). Vyšší level predstavuje takzvaná Body tantra masáž (masírovanie tela na telo), Nuru masáž alebo tiež Senzuálna masáž. Pre všetkých romantikov je vhodná Romantická respektíve Magická tantra masáž. Stále viac obľúbenejšou je Tantra masáž pre páry či netradičná 4-Ručná masáž od dvoch profesionálnych tantra masérok. S ktoroukoľvek z týchto druhov tantrickej masáže bude aj rozlúčka so slobodou skutočným  nezabudnuteľným zážitkom …

Prečo v hlavnom meste?

Pokiaľ nechcete nič podceniť ani v rámci rozlúčky so slobodou spojenou s tantrickou masážou, potom vsaďte na ponuku štúdia Tantra Diamond Bratislava! Dostanete tu prvotriednu tantrickú masáž so všetkým, čo k nej patrí. Presne takú, s ktorou bude aj vaša rozlúčka so slobodou nezabudnuteľnou.