Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Masáž nemusí byť nudná

Možno sa radíte k ľuďom, ktorých masáž proste nejako extra neláka. Poviete si, že ešte nie ste takí starí ani ubolení, aby ste museli ležať na masážnej posteli a nechať si hodinu masírovať telo. V takom prípade by ste ale mali vedieť, že existuje niekoľko druhov masáží a niektoré z nich pôsobia skutočne atraktívne. A to aj pre mladých ľudí či dokonca zamilované páry.

 

Pokiaľ chcete pocítiť, aké to je, keď sa pri masáži pracuje s vašou sexuálnou energiou, mali by ste skúsiť tantrickú masáž.

 

Práve tantru obľubujú aj tí, ktorí netrpia nejakou chronickou bolesťou. Skrátka len hľadajú príjemný odpočinok a pritom chcú nabiť svoje telo aj myseľ čerstvou energiou. Zároveň chcú lepšie pochopiť význam svojej sexuality a toho, aká dokáže byť práca s ňou pre našu telesnú, ale aj emočnú stránku prospešná a príjemná. Tantrická masáž prináša zákazníkom dokonalé uvoľnenie, a to v dôsledku toho, že okrem masáže celého tela uvoľňuje tiež sexuálne bloky, čo v praxi vyzerá tak, že senzuálne dotyky sa v tomto prípade venujú aj silným erotogénnym zónam a intímnym partiám.

 

Čiže masáž vás nemusí zregenerovať len fyzicky, ale tiež psychicky a môže posilniť vašu sexualitu. Tantra je preto ideálna aj pre ľudí, ktorí majú problémy pri sexe spojené napríklad so slabou erekciou alebo predčasnou ejakuláciou u mužov, či v prípade žien s nechutenstvom mať sex či pri sexuálnych bolestiach. Tantra je liekom na oslabené libido a sexuálne poruchy.

 

Ale ocenia ju samozrejme aj tí, ktorí problém pri sexe nemajú a skrátka len hľadajú skvelý pôžitok. A ako odznelo- tantrický salón v Bratislave ponúka aj masáž pre  páry, môže ísť teda o zaujímavý darček pre vašu partnerku- spoločne zažijete nával životnej energie a blaha, ktoré sú špecifické len pre tantrické masáže. V tomto prípade bude masér/masérka vždy opačného pohlavia, než je zákazník.