Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Môže tantra masáž pomôcť v partnerských vzťahoch?

Všeobecne by sme mohli povedať, že tantra ani iná masáž nie je všeliekom na vzťahové problémy alebo problémy v sexuálnej oblasti. V mnohých prípadoch však dokáže prehĺbiť vzťah spoločnými prežitkami intimity, nežných dotykov v bezpečnom prostredí, kde sa môžete uvoľniť a posunúť svoje hranice zmyslového prežívania. Pokiaľ tento zážitok zdieľate s partnerom alebo partnerkou na spoločnej tantra masáži a máte v tom vzájomné porozumenie, môže to váš vzťah prehĺbiť alebo zintenzívniť. Mnohé páry takto našli množstvo novej inšpirácie.

Nežná starostlivosť o vaše telo

Kvalitná tantrická masáž odovzdáva množstvo jemnej príjemnej nežnej energie vášmu telu prostredníctvom dotykov masérky. Telo a energia sa tak doslova otvárajú a sú schopné prežívať nové podnety a pocity, ktoré sa masážou prebúdzajú. Masáž intímnych partií je zväčša na záver tantrickej masáže procesom, kedy sa stimuluje aj sexuálna energia. Masážou je možné odstrániť mnohé bloky z tejto oblasti a dovoliť si úplné prítomné prežívanie svojho tela. Okrem toho sa však v tantrických masážach aktivuje a otvára srdce a to je práve moment, ktorý by mohol byť veľmi prínosný aj pre partnerské vzťahy, lepšie pochopenie, viacej vášne a lásky medzi partnermi. Intimita je dôležitou súčasťou partnerského života a práve tu by tantra masáže mohli pomôcť ju znova objaviť alebo prebudiť pre dlhoročné vzťahy a získať nové zážitky a skúsenosti pre nové fungujúce vzťahy.

Masáž intímnych partií

Masáž intímnych partií môže byť veľmi zaujímavým, novým a obohacujúcim zážitkom. Čo však v prípade, že nie ste na to ešte pripravený? Stačí povedať masérke na úvod vaše hranice a všetko bude tak, aby ste sa cítili čo najlepšie, komfortne, uvoľnene a v bezpečí. To sa týka aj párovej tantra masáže. Je totiž dôležité, aby ste, a to najmä prvýkrát, nemali žiaden stres či ostych. Ide v prvom rade o uvoľnenie a odstránenie stresu.