Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Môžem dať tantrickú masáž partnerovi sama?

Tantrické masáže sú rozhodne jedinečné a odlišujú sa od bežných masáží. Majú však tiež svoje techniky a postupy, na ktoré si masérky robia školenia. Pokiaľ teda podobný kurz máte, rozhodne môžete dať partnerovi masáž aj sama, avšak ak nie, budú vám niektoré znalosti a postupy s veľkou pravdepodobnosťou chýbať. Nehovoríme, že sa to nedá naučiť, ale práve skúsenosti, ktoré masérky naberajú v praxi, úzko súvisia s účinkom a kvalitným prevedením masáže. Voľba je teda rozhodne na vás. Určite mnohým partnerkám nemusí byť príjemné, aby ich partner išiel na tantrickú masáž. Máme vtedy pre vás radu – choďte na ňu spolu. Párové masáže môžu byť rovnako príjemné a profesionálne prevedené.

Každá masáž sa dá robiť odborne aj neodborne

Aj bežnú masáž vám môže sprostredkovať niekto blízky, avšak pokiaľ nemá vhodný kurz a školenie, nebude to vedieť urobiť správne a kvalitne. Môže naznačovať masérske pohyby, ale presné hmaty a stimulácie či uvoľňovanie svalov nemusí vedieť previesť. Podobne je to aj u nás. Nič vám však nebráni na tantrickej masáži sa prísť inšpirovať, aby ste si niečo odniesli aj domov a použili to podľa vlastného uváženia a úsudku. Tantrická masáž totiž neznamená poskytovanie sexuálnych služieb či sexuálneho uspokojenia. Kedysi sa táto technika používala na liečenie tela i duše prostredníctvom stimulácie silnej sexuálnej energie. Ide teda skôr o revitalizáciu a regeneráciu tela, pričom treba zdôrazniť aj jej relaxačný aspekt.

Tantrická masáž u nás aj v zahraničí

Dobrú tantrickú masáž môžete dostať u nás, ale aj v zahraničí. Možno sa stretnete s inými prístupmi, postupmi či technikami a to je úplne v poriadku. Každá masérka má v masáži svoj vlastný štýl, preto aj každá jedna masáž je jedinečná a originálna. Nie je to vôbec nič rušivé, práve naopak, ak sa po masáži cítite dobre, uvoľnene, odpočinutý alebo plný energie, splnila svoj cieľ a účel.