Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Vieme, prečo by mal každý muž bežne využívať masážny „tantra“ salón …

Súčasná realizácia tantry vo forme tantrickej masáže sa realizuje inak, ako tomu bolo v jej začiatkoch. Dnes ide o veľmi vydarený, nezabudnuteľný zážitok na viac hodín. Aj preto sa odporúča, aby každý muž zapojil tantru bežne do svojho života. Nie je žiadne tajomstvo, že sa pri tantrickej masáži aplikujú rozličné dýchacie cviky v príjemnom prostredí, v spoločnosti profesionálnych masérok, ktoré ovládajú tie najlepšie techniky masáže s cieľom maximálnej relaxácie tela a mysle. A nielen to. Poznáme 3 hlavné dôvody, prečo by mali muži pravidelne navštevovať svoj masážny „tantra“ salón.  

 

1) Relax (nielen) pre telo

Tantrická masáž prináša dokonalé odpútanie (telom a mysľou) od okolitého sveta a to doslovne. Ide o viac ako len masáž, ktorá odstráni bolesť svalov, chrbta alebo inú bolesť. Žiadna oblasť na tele nezostane bez povšimnutia. Celkové uvoľnenie spojené so vzrušením, aj o tom je tantrická masáž od profesionálnych masérok v kvalitnom masážnom salóne.

2) Pomáha zlepšiť aj dýchanie

To, že tantrická masáž je o dokonalom dýchaní, už vieme. Množstvo dýchacích techník, ich postupné precvičovanie presne tak, ako to robili aj starí indickí učenci tatry. Toto je presne to, čo čaká každého muža počas jeho tantrickej masáže. Vďaka tomu budete milí páni, vedieť správne dýchať a zároveň aj účinnejšie kontrolovať a regulovať jednotlivé znamenia tela.

3) Liečba pomocou emócií    

Byť šťastným mužom je čoraz náročnejšie v našej spoločnosti. Mnohokrát sa zdá, že ide skôr o „umenie“, ako to vôbec dosiahnuť. Tantra masáž vás však naučí (okrem iného) aj správne reagovať po emocionálnej stránke. Budete vedieť, ako správne a vhodne prijímať potešenie, ktoré prichádza aj počas tantrickej masáže kvôli celkovému uvoľneniu svalov a duše. Okrem toho zistíte, ako byť „zdravo“ sebavedomým mužom, tiež ako správne hodnotiť a prijímať hodnotenie vlastnej osobnosti. Pochopíte, že toto všetko pomáha k vytváraniu a posilneniu celkového osobného šťastia a pohody.

A ešte niečo „navyše“…

Okrem fyzického, duchovného a emocionálneho zdravia, kvalitná tantrická masáž zlepšuje i intímne (sexuálne) zdravie mužov. Pomáha najmä nechať sa viesť pri masáži profesionálnou tantra masérkou a tým sa vzdať kontroly nad sebou samým.

Chcete práve takýto oddych a relax? Dostanete ho v masážnom Tantra Diamond, priamo v centre Bratislavy. Tak a už viete milí páni, milé dámy, prečo sa oplatí obetovať čas na masáž v masážnom „Tantra“ salóne.