Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Kde si užiť „tantry“ dosýta? Blíži sa festival v Amsterdame …

Pokiaľ vám tantra učarovala, pravidelne sa zúčastňuje tantrických cvičení a ďalších aktivít, ale už vám to akosi nestačí, je čas prežiť tantru inak ako doteraz. Výborným tipom môže byť účasť na festivale tantry v Amsterdame. Najbližšie takéto podujatie sa koná aj v tomto roku, koncom marca. Prečítajte si viac o tom, čo vás čaká a neminie, ak sa takejto akcie zúčastníte osobne …

 

O aký festival ide?

Učenie tantry si vás získalo a je to spôsob života, ktorým sa chcete uberať v akejkoľvek podobe? Je možné  nechať tantru, aby vám obohatila život a zároveň pomohla spojiť sa s viacerými ľuďmi, s rovnakým zmýšľaním a cieľmi. Festival tantry v Amsterdame vám v tomto pomôže!

Tento festival prináša viac rokov po sebe nový pohľad na každodenný život. Nájdete tu tantru a všetko okolo nej pod dohľadom skúsených učiteľov, v príjemnej atmosfére a s možnosťou kvalitnejšieho duševného a telesného rozvoja. Festival je určený pre všetkých zvedavých začiatočníkov, ako aj pre viac skúsenejších tantrických jedincov.

Termín podujatia   

Poznačte si do kalendára miesto konania v európskej metropole Amsterdam a dátum je 30. marec – 1. apríl 2018. Už o necelý mesiac môžete zažiť na vlastnej koži, čo to je skutočná „tantra“ pod dohľadom skúsených učiteľov a v spoločnosti ľudí s rovnakým „tantrickým“ zmýšľaním.

3 zázračné dni plné tantry: Na čo sa môžete tešiť?

Ak teda plánujete zúčastniť sa tohto festivalu, rátajte s tým, že si musíte zakúpiť lístky na všetky celé 3 dni festivalu. Organizátori podujatia sú presvedčení o tom, že počas troch dní po sebe budete môcť naplno odhaliť všetky zázračné tajomstvá tantry úplne do hĺbky a spoločne všetci.

Prvý deň bude o spojení sa so sebou a tiež s druhým človekom. Súčasťou druhého dňa bude odhalenie hier jednotlivých polarít mužského a ženského sveta. Tretí deň organizátori zasvätili spojeniu tela s Bohom (takzvané „tavenie“ so zdrojom a duchom).

Ak by ste mali záujem o lístky na samotný festival, rezervujte si ich ešte dnes na oficiálnej stránke festivalu TU.

Tantra aj v Bratislave

Ak by však bol takýto festival pre vás veľkým „sústom“, môžete už teraz navštíviť miesto bližšie k vám, kde si tantru dokážete rovnako vychutnať vo veľkom štýle, v podobe nezabudnuteľnej trantickej masáže. Centrum hlavného mesta Slovenska ukrýva salón  Tantra Diamond Bratislava. Ak tak urobíte hneď, naštartujete svoje telo a myseľ inak ako doposiaľ. Pamätajte si, že nie je masáž ako masáž. Vybrať si tú pravú môže byť problém, ale vy už viete, že klasické premasírovanie pokožky a svalstva už často krát nestačí.