Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Tantra masáž bez masérky nepôjde. Prečo je Tantra Diamond team najlepší?

Neopísateľné uvoľnenie pri masáži by nebolo možné, ak by ho nevykonávala skúsená a zároveň aj okúzľujúca tantra masérka alebo tantra lady. Iba ona veľmi dobre vie, ako dopriať každému návštevníkovi masážneho salóna krásny a neopakovateľný zážitok v podobe tantrickej masáže. Viete, čo máte očakávať od každej z nich a kde nájdete tie „naj“ tantra masérky na Slovensku? Čítajte článok až do konca a zistíte všetko dôležité a podstatné …

 

Zrodenie tantra masérky, tantra lady

Ak povieme tantra masérka respektíve tantra lady, čo vám ako prvé napadne? V našom masážnom salóne vieme presne, čo je to tantra masérka a tantra lady. Ide o skúsenú a fundovanú masérku, okúzľujúci obraz ženy, ktorá ovláda na profesionálnej úrovni všetky tantrické úkony, cvičenia a praktiky, ktoré sú potrebné pre vykonávanie dokonalej a prvotriednej tantrickej masáže. Každá z nich vníma tantru ako život, ktorý vnímajú a žijú so všetkým, čo prináša. Vedia, čo je to vedomý dotyk a práca s telom a ako je možné vašu myseľ a vaše „ja“ čo najlepšie prepojiť s celým svojím telom a rovnako hravo a zmyselne prebudiť vašu sexualitu. A nielen to. Každá z nich má svoju predstavu o tantre a vykonáva ju po svojom, presne tak, ako sa to má a ako je to najlepšie.

Prečo si vybrať Tantra Diamond team?

V masážnom salóne Tantra Diamond v Bratislave sa môžete tešiť na viacčlenný team prekrásnych a okúzľujúcich masérok. Tieto vedia presne, ako na tantrickú masáž a čo všetko má obsahovať. Stačí si vybrať tú svoju masérku alebo maséra podľa zamerania a špecializácie. Zaujať vás môže napríklad aj nová tantra masérka Mary vo veku 23 rokov s výškou 159 centimetrov, váhou 46 kilogramov a s poprsím A. Alebo môžete dať  prednosť zabehnutým tantra masérkam 23-ročnej Olívii s výškou 175 centimetrov, váhou 60 kilogramov a poprsím C alebo 21-ročnej tantra masérke Lane s výškou 160 centimetrov, váhou 55 kilogramov a poprsím B? Aby toho nebolo málo, v našom salóne sú k dispozícii ešte 2 krásne tantra lady, tantra lady Lea (23 rokov, výška 166 centimetrov, váha 49 kilogramov a poprsie A)a tantra masérka Sophia (výška 170 centimetrov, váha 53 kilogramov, poprsie C).

Novinkou už aj v našom masážnom salóne je možnosť objednania si pre svoju masáž tantra maséra Filipa (vek 22 rokov, výška 180 centimetrov, váha 70 kilogramov).  Na tejto stránke si máte možnosť vybrať tú svoju  tantra masérku respektíve toho svojho tantra maséra pre svoje potešenie.

Aké masážne techniky sú na výber? 

Masážny salón Tantra Diamond Bratislava a jeho „team“ ponúka viaceré druhy tantrických masáži. Ak ste si už vybrali masérku či maséra, zostáva si ešte vybrať konkrétny druh tantrickej masáže, ktorú vám samotná masérka či masér predvedie. Na výber je Klasická (Classic) Tantra, Body tantra (telo na telo) alebo Vzájomná Body tantra masáž, Senzuálna alebo Romantická tantrická masáž, tiež aj Love Game Tantra, Magická Tantra, Tantrická masáž pre páry a nemožno zabudnúť ani na Tantrickú masáž spolu s dvoma tantra masérkami (takzvanú Štvorručnú masáž s dvoma masérkami). Na tejto stránke sú bližšie popísané všetky masážne techniky v našom salóne.

Tantra Diamond kolektív v masážneho salónu Tantra Diamond v Bratislave sa teší na vás, vaše telo a váš výber. Prídete možno vyčerpaní a unavení bez chute do života. Verte nám, že po uskutočnení samotnej masáže s tou najvhodnejšou masážnou praktikou odídete plní života s dávkou osobnej a sexuálnej energie. Zrazu budete mať chuť žiť a vracať sa späť do nášho prekrásneho a príjemného prostredia pod ruky príjemných masérok či maséra