Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Tantra masáž posilňuje zdravie: Na jeseň si ju treba dopriať častejšie!

Zubaté slnko, kratšie dni, chladnejšie počasie a nižšie teploty. Veľmi rýchlo prišlo chladnejšie prechodné jesenné počasie. Naše telo je vystavené viac prechladnutiam, chrípke a iným ochoreniam. Nie vždy a pre každého stačí v rámci prevencie zvýšenie dávky  vitamínov a doplnkov stravy. Telo je v tomto čase viac vyčerpané, oslabené a vysilené a potrebuje viac kvalitného relaxu a odpočinku. Všetci potrebujeme z času na čas „vypustiť“ paru a tak si „dobiť baterky“. V tomto smere veľmi dobre poslúži práve zmysluplná tantrická masáž, pretože pomáha posilniť celkové zdravie.

 

V rámci nášho blogu už veľmi dobre vieme, že kvalitná tantrická masáž rovnako ako klasická masáž je realizované ďalšou osobou, ktorá premasíruje stuhnuté svaly s presne vyvinutým tlakom, aby bola zmiernená bolesť a znížený  stresový stav. Tantra masáž však ponúka toho každému oveľa viacej v porovnaní s bežnou klasickou masážou. Tantrická masáž lieči a rieši okrem iného aj súkromie, nahotu a sexulitu. A ponúka aj kvalitné vyvrcholenie s orgazmom (ak ho dotyčný požaduje).

A to nie je všetko …

Tantra pomáha prebudiť stratenú energiu a silu v ľudskom tele. V rámci tejto masáže vystupuje z pokojného stavu, rastie pozdĺž chrbtice a zaručí liečenie v celom tele. Vyškolené tantra masérky využívajú zmysluplné dotyky svojimi prstami po celom tele s cieľom prebudiť spiace energické pole v celom tele.

Aké má výhody?

Bez ohľadu, či je jeseň, zima, jar alebo leto, výhody tantrickej masáže sú neodškriepiteľné. Možno by ste si mysleli, že práve sexuálne a orgazmiké potešenie je hlavným cieľom tantra masáže. Nie je to vôbec tak. Výhody tantry sú iné a nie je ich vôbec málo. V prvom rade posilňuje zdravie a vitálnosť. Výborná správa v tomto prechodnom období.

Okrem toho tantra pomáha eliminovať rozličné osobné poruchy u mužov a žien. Znižuje všetky blokované emócie, zlepšuje náladu a celkový pocit spokojnosti. Ako už bolo povedané, tantra tiež pomáha relaxácii tela a zmenšuje nepriaznivé dopady stresu. V neposlednom rade zlepšuje spojenia tela s mysľou. Ešte vám nestačí?

Kedy a kde si ju dopriať?

Aj počas jesene je možné si kvalitnú tantrickú masáž na posilnenie svojho zdravia dopriať v hlavnom meste a tým si dopriať všetky jej výhody. V masážnom salóne Tantra Diamond čaká na každého ochotný, skúsený a profesionálny personál. Samozrejmosťou je prekrásne prostredie spojené so všetkým tak, aby umocňovalo celkový nezabudnuteľný zážitok zo samotnej masáže. Ak ste ešte doposiaľ neskúsili zmysluplnú tantrickú masáž a ste bez života a potrebnej energie v tomto prechodnom období, je najvyšší čas prebudiť seba, svoje zdravie, telo a myseľ – tantrickou masážou Bratislava!