Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Prečo si vybrať práve Tantra Diamond?

V našom masážnom salóne Tantra Diamond poskytujeme tantra masáže a programy rôzneho druhu a zamerania. Môžete u nás zažiť klasickú tantrickú masáž, ktorá zregeneruje a osvieži celé telo, no pre náročnejších poskytujeme aj iné zaujímavé programy. To, čo u nás oceňuje mnoho klientov a pravidelných zákazníkov je diskrétne a príjemné prostredie. Salón je umiestnený tak, aby aj príchod do budovy bol pre vás komfortný, pohodlný a diskrétny. Snažíme sa uchovávať relaxačnú, voňavú a pohodovú atmosféru v celých priestoroch, tak aby ste sa mohli uvoľniť a nabrať novú energiu. Priestor je nielen príjemný, ale aj dostatočne veľký na to, aby bol každý termín prístupný viacerým klientom naraz. Preto, sa u nás dá objednať aj veľmi rýchlo a flexibilne.

Proklientský prístup našich masérok

Poskytujeme tantra masáže mužom, ženám, ale aj párom. Pánov je však medzi klientmi viac, preto máme viacero kvalifikovaných a príjemných masérok. Proklientský prístup je pre nás dôležitý, preto k vám masérky budú milé a povedia všetko, čo budete o masáži potrebovať vedieť. Úvodný rozhovor s masérkou prinesie väčšiu istotu a uzrejmenie, ako bude vaša masáž prebiehať, prípadne nastavenie hraníc a detailov. Jemná, nežná, relaxačná masáž je zameraná na celé telo, vrátane intímnych partií. Intímne partie sú súčasťou každej tantrickej masáže. Nejde o poskytovanie sexuálnych služieb, ale o profesionálnu masáž, ktorá prebudí zmysly a skryté energie tela.

Darček aj občerstvenie

Snažíme sa, aby sa u nás naši klienti cítili naozaj veľmi uvoľnenie a komfortne. Občerstvenie, pitie, káva či čaj je úplnou samozrejmosťou. Radi sa o vás postaráme, aby ste si odniesli čo najlepší zážitok, a to po všetkých stránkach. Niektorým masážnym programom dávame aj milý darček. Tantrické masáže sú nielen relaxačnou technikou, ale dokážu vám sprostredkovať množstvo novej energie. Budeme veľmi radi, keď sa u nás budete cítiť príjemne a opäť sa k nám vrátite.