Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Trápi ťa frustrácia? Dopraj si tantra masáž!

Frustrácia je fenomén, ktorý môže postihnúť naozaj úplne každého. Dôležité však je, či ide o frustráciu krátkodobú, alebo či vás drží po dlhší čas. Človek dokáže byť frustrovaný z rôznych vecí, zážitkov, emócií či nezdarov. Zväčša ide o nenaplnenie túžob, predstáv, snov či iných plánov. Často sa však frustrácia spája s vážnejšími zážitkami a situáciami v živote. Preto, ak už dlhšie pociťujete frustráciu a neviete sa jej zbaviť, skúste našu „terapiu“ tantrickou masážou. Mnohé frustrácie prichádzajú napríklad z partnerských vzťahov či z toho, že sa vám vo vzťahoch nedarí, prípadne sa dotýkajú aj sexuálnej oblasti. Najmä v takýchto prípadoch vám môže tantra masáž uľaviť a pomôcť. Rozhodne ju odporúčame aj vtedy, keď potrebujete zvýšiť sebavedomie, sebahodnotu či sebaistotu.

Hanblivosť a nízke sebavedomie

Mnohokrát narušenie komfortnej zóny a jej ľahké prekročenie pomôže nadobudnúť sebavedomie a určitý životný drive. I keď sa to možno nezdá, ale pre mnohých je tantra masáž práve takýmto prekročením komfortných hraníc. Pokiaľ máte problémy so vzťahmi, s ich nadviazaním, alebo ste príliš hanblivý, či si neveríte v intímnej oblasti, práve toto môže byť pre vás tá správna terapia. Začať môžete zľahka a uvidíte, že naša masérka bude k vám prívetivá a milá, čo ešte viac umocní uvoľnenie a zážitok, ktorý z masáže budete mať.

Ako pôsobí tantra proti frustrácii?

Najmä pre mužov môže byť tantrická masáž v období frustrácie veľmi  nápomocná. Mnoho napätia a práve frustrácie sa totiž ukladá v rôznych častiach tela, a často je to práve zóna intímnych partií a pohlavných orgánov. Uvoľnením tohto napätia môžete získať pocit, akoby ste boli naozaj znovuzrodený. Nie je neobvyklé, že človek po takejto masáži nájde novú motiváciu, či množstvo novej energie pre ďalšie životné situácie a výzvy. Preto je tantrická masáž v období frustrácie jednoznačne výborným riešením.