Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Prvýkrát na tantra masáži? Toto by ste mali vedieť

Tantra masáže sa v užších kruhoch zasvätených považujú za doslova až liečebnú terapiu pre telo, ale aj myseľ a dušu. Jej účinky totiž siahajú za obzory fyzického tela a fyzického prežívania. Dotýkajú sa energetického systému človeka a čakier, ako aj jeho mentálnej a duševnej pohody. Predtým, než pôjdete na tantra masáž do nášho masážneho salónu v Bratislave prvýkrát, prečítajte si naše tipy a rady, ako aj základné prvky, ktoré masáž obnáša.

Dotyková masáž celého tela

V prvom rade treba zdôrazniť, že ide o celotelovú masáž, ktorá začína spravidla od hlavy a postupuje pozdĺž celého tela až k nohám. Je založená na jemných a láskavých dotykoch masérky a cieľom je navodenie hlbokého uvoľnenia na fyzickej, ale aj mentálnej úrovni každého klienta. Hlboký relax je to, čo by si mal klient od nás odnášať. Zároveň masérka pracuje aj s vašou energiou, ktorá by po masáži mala prúdiť omnoho voľnejšie a harmonickejšie. Masáž podporuje imunity a má mnohé pozitívne účinky na zdravie i vnútornú pohodu. Čím je však okrem tohto masáž tak špecifická a známa? Masážou intímnych partií, ktorá sa robí na konci celej procedúry a využíva potenciál skrytý v sexuálnej energii tela.

Otvorenosť k masérke a uvoľnenie počas masáže

To je základ, ktorý môžete využiť aj vy. Hovorte s masérkou otvorene a nebojte sa naznačiť svoje hranice či obavy, ktoré pred terapiou máte. Masáž vám bude o to príjemnejšia. Vy ako prijímateľ masáže máte jedinú úlohu – a to úplne sa uvoľniť a prežívať prítomné okamihy, aby ste nabrali novú energiu a navodili hlboký relax. Na prvú masáž vám takýto základ úplne stačí. Masáž sa vykonáva pri hudbe vonnými olejmi a je potrebné sa u nás pred ňou osprchovať. Všetko ostatné vám už vysvetlíme a ukážeme na mieste. Určite sa budete po masáži cítiť ako znovuzrodený. Stačí sa už len objednať.