Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Liečebná terapia v podobe tantra masáže. V čom dokáže pomôcť?

Účinky tantrickej masáže sa dajú rozdeliť na rôzne úrovne pôsobenia. Na fyzickej úrovni prináša masáž odpočinok a uvoľnenie pre svaly, podporuje imunitu a funkcie orgánov, vrátane funkcie reprodukčných orgánov, môže zvyšovať potenciál organizmu pri vnímaní a zažívaní orgazmu a podobne. Blahodarné účinky sa však môžu pri tantra masáži prejaviť aj na mentálnej či psychickej úrovni. Pri celej procedúre, kedy sa sústreďujete len na dýchanie a prežitky v prítomnosti si veľmi odpočinie aj vaša myseľ. Masáž zbavuje stresu a uvoľňuje človeka nielen fyzicky, ale aj mentálne. Liečebný účinok ide však v prípade tantra masáže ešte ďalej a zahŕňa aj emocionálne a energetické pôsobenie.

Liečiva sila masáže

Tantra masáž je jemná, príjemná, no aktiváciou rôznych energií tela, vrátane tej sexuálnej sa stáva o niečo viac intenzívnejšou a regeneračnejšou než bežné druhy masáže. Práca s energiou je tu totiž o niečo obšírnejšia a komplexnejšia. Sexuálna energia predstavuje základnú životnú energiu a prináša regeneráciu, silu prírody, kreativity či nového života. Dokáže veľmi dobre rozpúšťať rôzne bloky a tie má v sebe takmer každý jeden človek. Energetizáciou organizmu sa tento regeneruje a obnovuje poškodené energetické dráhy. Zároveň sa dráhy očisťujú a tok energie je jasnejší, lepší a aktívnejší. To všetko sa dá dosiahnuť prostredníctvom tantra masáže.

Emócie a tantra

Aj emocionálne bloky, ktoré často v sebe nosíme, či potreba pozdvihnúť sebavnímanie a sebalásku sa dajú podporiť a dosiahnuť praktikovaním tantrických liečebných masáži celého tela, ktoré poskytujeme aj v našom salóne v Bratislave. Tantra má veľkú schopnosť odplavovať bloky a mnohé často súvisia práve s intímnymi partiami a panvovou oblasťou. Rozpustením blokád sa človek posúva aj vo svojom živote, nachádza nové inšpirácie, nápady či motiváciu. Energia je základom nášho života, aj keď ju nevidíme.