Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Tantra masáže pre páry alebo jednotlivca

Chcete so svojim partnerom zažiť niečo vzrušujúce a povedzme, že takisto romantické? Niečo, čo by vám obom vzájomne doprialo relax, uvoľnenie a bolo by to pritom aj tak trochu pikantné? V Bratislave môžete spoločne navštíviť tantra salón a užiť si masáž pre páry https://www.tantradiamond.sk.

Bude to síce spoločný, no napriek tomu intímny a predovšetkým atraktívny originálny zážitok. Je potom len na vás, či chcete byť pri masáži vedľa svojho partnera alebo chcete každý svoju súkromnú miestnosť. V oboch prípadoch si doprajete senzuálnu masáž na kvalitnej, profesionálnej úrovni a keďže tento zážitok prežijete spoločne, nemusíme vravieť o nejakej žiarlivosti. Pretože ako asi viete- tantra je v podstate erotická masáž, ale s hlbším významom, než nejaká klasická erotická služba.

  • Tantrická masáž má za úlohu uvoľniť sexuálne napätie.

Skutočné pocity a vlastne priebeh sa však dá len ťažko opísať slovami. Cieľom je tu narábanie so sexuálnou energiou a uvoľnenie zadržiavaných blokov. Takéto postupné uvoľňovanie potom prináša pocity, ktoré sa dajú prirovnať k eufórii. Sú to pocty šťastia a hlavne v závere pocit uvoľnenia a pritom načerpania nových životných síl. Párové tantra masáže sa môžu zakončiť „klasicky“, ale pár môžu nechať maséri tiež o samote a nechať im v závere chvíľku pre seba.

Aké je to „klasické“ ukončenie?

Nehľadiac na to, či ide o masáž pre pár alebo jednotlivca, v mnohých prípadoch v závere prichádza k orgazmu. Najčastejšie u mužov- k erekcii. Nie je to písané pravidlo, či k tomu má v závere prísť alebo nie. Ako to tak býva, v podstate to prichádza automaticky a podľa toho, do akej miery si zákazník masáž užíva alebo do akej miery je pre neho tento pôžitok intenzívny.

Niektorému zo zákazníkov príde orgazmus v závere príjemný, iný sa možno hanbí a je mu to nekomfortné. Podľa toho však dokáže masérka túto mieru intenzity senzuálnej masáže regulovať.