Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Všetko to začína návštevou v tantra salóne

Chcete so svojim partnerom/kou zažiť niečo vzrušujúce? A to doslova? Niečo, čo by súviselo s návštevou nášho hlavného mesta, ale potom aj s nejakým atraktívnym zážitkom, ktorý by vám ponúkol napríklad tantra salón?

  • Pri tantrickej masáži zažijete spoločne vášeň, relax a vzrušenie.

Nie je to totiž obyčajná radová masáž, ale niečo exotickejšie https://www.tantradiamond.sk. Po vzájomnej dohode si takýto intímny zážitok môžete užiť obaja. A to či už v spoločnej miestnosti alebo každý v tej svojej. Každému z vás sa bude venovať iná masérka/masér.

A pravdepodobne už viete, že v prípade tantry hovoríme vo veľkej miere o erotickej masáži. Alebo lepšie povedané o senzuálnej masáži, ktorej cieľom je uvoľniť sexuálne napätie a priniesť telu blaho. Samozrejme takýto pôžitok by ste si mohli dopriať so svojim partnerom vy sami a vo svojich vlastných priestoroch, k tomu ale zrejme najskôr potrebujete vedieť, ako to celé vlastne prebieha. A práve preto vravíme o štarte, akým je návšteva tantra salónu, kde to zažijete na profesionálnej úrovni. A keď sa tu niečo priučíte, následne vám nikto nebráni, aby ste týmito postupmi a znalosťou obohatili aj svoj súkromný partnerský život.

  • Tantrická masáž sa dá v súkromí využiť ako milostná predohra, ale tiež ako cca hodinový milostný pôžitok. Alebo ako príjemný uvoľňujúci a romantický relax.

Je už iba na vás, ako a k čomu získané znalosti využijete. Sú to znalosti ako tie fyzické, čiže možnosť naučiť sa ovládať určité techniky so svojimi rukami (alebo dokonca telom), tak aj znalosti z hľadiska spoznania pôžitkov, čo vášmu telu robí dobre a ako vaše telo dokážete nabiť čerstvou životnou energiou vďaka uvoľneniu sexuálnej energie.

  • A o tom to vlastne celé je. O uvoľnení, romantike a intimite.

Preto ak vás láka priniesť do svojho  intímneho života niečo nové a spoznať nový rozmer pôžitkov, všetko to môže začať práve návštevou tantrického salóna.