Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Tantra: Milostné umenie

„Milostné umenie, ktoré pracuje so sexuálnymi energiami“, tak nejako by sa dala charakterizovať tantrická masáž. A menej poeticky by sa dalo povedať, že pri jej praktizovaní ide vlastne o niečo medzi klasickou a erotickou masážou. Je to však veľmi originálna technika a všetko v nej má svoj zakorenený význam.

Tantra je príjemná a pomáha

Vrátane nahoty a senzuálnych dotykov. Senzuálny dotyke po celom tele sú jej hlavnou súčasťou, na rozdiel od klasickej masáže sa totiž tantra https://www.tantradiamond.sk zaoberá uvoľňovaním sexuálnych blokov. Je ale niečím viac, než „erotickou službou“, má svoje zakorenené tradície a postupy, ktoré sú už mnohé roky považované za účinné z hľadiska odstránenia napätia, príjemného relaxu a načerpania nových životných síl. A nielen to. Keďže pracuje s našou sexuálnou energiou, má potom vplyv napríklad na posilnenie libida (u mužov aj u žien), na zlepšenie stavu so zhoršenou erekciou u mužov či na zvýšenie šance otehotnieť u žien. A svojou podstatou, pri ktorej prichádza k potrebnému uvoľneniu napätia, je tiež prevenciou pred depresiami , nervozitou a zvýšeným krvným tlakom.

Je to o prijímaní energie

Ak sa masáže zúčastnia obaja zúčastnení vzájomne, vravíme o vzájomnom zdieľaní energie a pocitov. Energiou obohacuje a dáva ju ten, kto je v tomto prípade masér/ka. A naopak plnohodnotne ju prijíma ten masírovaný, teda v prípade návštevy tantra salónu- zákazník.

Tantra masáž sa „hrá“ so sexuálnou energiou a masérka sa ju snaží regulovať do miery, aby prichádzalo k zaujímavým vnútorným pôžitkom. Prehlbuje pôžitok zo senzuálnych dotykov. Výsledkom potom môže byť v závere erekcia, resp. orgazmus.

Pre koho je vhodná?

Toto sa skutočne nedá špecifikovať. Je pre každého plnoletého, kto by ju chcel skúsiť. Pre mužov, ženy aj páry. Alebo pre tých, čo vo svojom živote hľadajú uvoľnenie, prípadne chcú zaviesť do svojho milostného života niečo nové alebo vyriešiť určité sexuálne problémy (napr. s nízkym libidom).