Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Tantrická masáž uvoľňuje

Väčšina ľudí má aktívny život, či už pravidelne vo svojom zamestnaní, tak potom možno aj vo svojom súkromí. Určite sa stretávame s menšou či väčšou dávkou stresu. Môže to viesť k podráždenosti, k problémom so spánkom, až k depresii. Alebo niektorí trpia možno skôr fyzickou únavou či telesnými bolesťami. Ešte stále ale samozrejme nemusíme vravieť o nejakom vážnom zdravotnom ochorení, resp. o niečom, čo by nedokázali vyriešiť odpočinok, relax a napríklad dobrá masáž.

Áno, presne tak, k tým najúčinnejším riešeniam sa radí aj masáž. Samozrejme praktizovaná odborníkom alebo asistenčným personálom s dostatočnými znalosťami konkrétnych postupov, resp. dotykov. Čo teda znamená, že by bolo najvhodnejšie z tohto hľadiska navštíviť nejaký masážny salón v meste. Nájdeme ich. Nielen v rekreačných a kúpeľných mestách na Slovensku, ale aj v našom hlavnom meste- v Bratislave. Tu však okrem klasických a rehabilitačných masáží objavíte tiež niečo iné https://www.tantradiamond.sk.

Takzvané tantrické masáže. A tie sú vo svojej podstate skutočne unikátne, hoci aj vďaka nástupu internetu a väčšieho množstva informácií sú už známejšie stále väčšej skupinke ľuďom. Lenže tým je jej charakteristika predstavená len všeobecne a teoreticky.

A žiaľ, takisto v tomto článku sa s ňou môžete zoznámiť maximálne teoreticky. Pretože niektoré pôžitky špecifické napríklad pre tieto postupy, by sa ťažko opisovali slovami. Ale predsa.

Čaká vás iný zážitok než pri klasickej masáži. Pri tantre nedochádza len k uvoľneniu nejakej postihnutej časti tela, ale dostaví sa celková úľava vo všeobecnosti. Uvoľňujú sa pri nej sexuálne bloky a napätie. A to práve jedinečnou technikou, pri ktorej dominujú senzuálne dotyky.

  • Dotyky erotického charakteru zaplavujú celé telo a venujú sa tiež intímnym partiám. Súčasťou masáže je tiež nahota.