Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Tantrická masáž alebo tablety na podporu erekcie – aká je pravda?

V súčasnej dobe počúvame z každej strany, ako je dobré a účinné všetko riešiť tabletkami. A nevyhla sa tomu ani oblasť mužských intímnych problémov. Je však isté, že všetko si zľahčovať a urýchľovať je v súčasnej dobe v móde, ale často krát pritom zabúdame na viaceré negatívne prejavy, ktoré prináša takýto povedzme si že „veľmi pohodlný“ spôsob života. Pre porovnanie, tantrickou masážou nič nepokazíte a navyše ani neohrozíte svoje zdravie.   

 

Tablety na podporu erekcie – áno či nie?

Možno ste aj vy v štádiu a vo veku, kedy si poviete, že svoje intímne problémy s erekciou začnete (alebo už riešite) užívaním tabliet. Nie je sa čo čudovať, dnes je to akosi „in“. Pravdou však zostáva, že ak ste už skúsili všetko a nič iné nezaberá, je zrejmé, že tabletky môžu pomôcť. Navyše ak sú ľahko dostupné, čiže bez lekárskeho predpisu alebo ak vám ich aj lekár odporučil a predpísal.

Treba však pamätať na to, že nemusia byť účinné pre každého a to čo účinkuje u jedného, nemusí zaručene fungovať aj u druhého. Okrem toho, nikto vám vopred nepovie o škodlivých vedľajších účinkoch, ktoré tablety na intímne problémy prinášajú. Často však muž, ktorý užíva tablety, je obéznejší, nervóznejší, začne mať problémy s cukrom, tlakom alebo sa to prejaví negatívne napríklad aj na stave pokožky, pleti a podobne. Jednoducho a súhrnne povedané – tabletky môžu negatívne vplývať na zdravie, pokiaľ sa užívajú pravidelne a až príliš často.

Prečo tantrická masáž?

V prípade intímnych problémov, konkrétne aj na podporu erekcie, je výborným liekom práve tantrická masáž. V porovnaní s tabletkami na intímne problémy takáto masáž nemá žiadne vedľajšie účinky. Je dostupná bez lekárskeho „predpisu“ a dostanete v rámci nej komplexnú masáž celého tela. Navyše tento druh masáže zabezpečí hlboký pôžitok a vzrušenie vďaka uspokojeniu všetkých zmyslov a prúdu novej sexuálnej energie. Toto však nie je ani zďaleka všetko.

Je dokázané, že tantrická masáž okrem zlepšenia fyzického a duchovného zdravia účinne pomáha aj intímnemu zdraviu. Neznamená to však, že jej súčasťou musí byť sex, sexuálne spojenie alebo konečné vyvrcholenie. Je však isté, že pri precíznej a kvalitnej masáži bude veľmi náročné odolať samotnému pocitu „explózie“. Ale vždy je možné sa vopred rozhodnúť, či si dopriať alebo nie aj celkové vyvrcholenie. Každá tantrická masáž ponúka vynikajúcu a účinnú očistu celého tela, mysle a okrem toho aj nevídané posilnenie sexuálnej túžby a energie.

Tantra Bratislava

Podpora erekcie je teda dnes možná aj inak ako len klasickými tabletkami. Tantra masáž však ponúka oveľa viac ako len liečbu slabej alebo nekvalitnej erekcie. Spoznáte, že pravidelnou masážou sa zlepší aj celkové libido, predĺži sa celková ejakulácia a rovnako sa môže zlepšiť aj celková výdrž pri samotnom intímnom styku, celkové prekrvenie, nálada a dokonca je možné ňou celkom úspešne eliminovať aj nepríjemný stres a napätie. Tieto výhody však nie sú ani zďaleka všetky. Tantra je veľmi silná  a účinná a jej celkový úžitok a pôžitok môže byť u každého individuálny. Je preto potrebné vyskúšať na vlastnej koži, čo môže táto masáž priniesť každému osobne.

V bratislavskom salóne Tantra Diamond už dobre vedia, ako na tantrickú masáž a čo je hlavné, dokážu liečiť aj intímne problémy, napríklad aj spomínané problémy s podporou erekcie. Netreba sa báť takejto podpory v podobe masáže. Ale aby všetko fungovalo ako má, v prvom rade je potrebné prekonať výčitky a strach z neznámeho. Až potom je možné sa začať liečiť zdravšie bez nežiaducich účinkov na svojom zdraví. Tantra Diamond želá veľa úspechov na ceste za lepším a plnohodnotnejším životom!