Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

7. ročník tantra festivalu v Čechách: Naučíte sa tu úspešne „stúpať až do nebies“

Po jarnom festivale v Amsterdame, sa na našom starom kontinente uskutoční ďalší festival tantry. Tentokrát to bude na jeseň tohto roku u jedného z našich západných susedov. Tantra festival s názvom „Schody do neba“ sa uskutoční v českej metropole Praha. Prečítajte si viac dôležitých informácií o festivale v nasledujúcich riadkoch dnešného článku …

 

Pár slov o festivale na úvod

Tento rok sa zrealizuje už 7. ročník českého tantra festivalu v Prahe. Aj keď sme ešte len v strede leta, každým dňom sa približuje deň „D“, kedy to všetko vypukne. Organizátori festivalu už pred pár týždňami spustili na oficiálnej stránke festivalu možnosť registrácie pre všetkých, ktorí chcú využiť prvotnú zľavu za skorý nákup vstupenky. Aj keď do začiatku podujatia zostáva dosť času, treba poznamenať, že už teraz je o vstupenky nesmierny záujem a vyzerá to tak, že bude vysoká účasť návštevníkov.

Počas jedného víkendu bude prebiehať v rámci festivalu nefalšovaná oslava tantry a tantrického učenia vo všetkých jej formách. Festival ponúkne všetkým zúčastneným možnosť vidieť naživo rozprávať učiteľov a praktikantov tantry nielen z Českej republiky, ale aj zo zahraničia. Festival ponúkne tiež energický program s množstvom prednášok, workshopov a praktických aktivít, ktoré súvisia s celou radou tantrických tém. Samozrejme nebudú chýbať ani vzrušujúce a zaujímavé rozličné tantrické hry pre dospelých, či aj motivujúce vystúpenia alebo ďalšie zaujímavé tantrické aktivity. Každý zo zúčastnených bude mať na výber a isto si bude môcť uspokojiť svoje očakávania.

Hlavný program festivalu – „Schody do neba“

Tak ako to už bývalo zvykom pri predchádzajúcich ročníkoch, každý festival mal svoj hlavný program. V rámci tohtoročného hlavného programu festivalu sa tento rok budú spoločne objavovať tajomné a posvätné „Schody do neba“. V prípade, že sa človek dokáže naučiť nesebeckej láske, hlbokému obdivu k milovanej osobe a zároveň aj k celému životu, súčasne rozvinie svoju schopnosť uvedomovania, bude schopný veľmi prirodzene chápať vycibrené aspekty tvorivej sexuálnej energie. Tieto nás následne spoločne s láskou povznášajú až k čistej blaženosti a pocitu šťastia, ktorý je našou prirodzenosťou. Toto je spôsob, ktorým nás všetkých tantra a tanrické učenie poháňa k premene našej bežnej sexuality a celého života až k posvätnému činu.   

Na čo sa ešte treba tešiť? 

Na prvý pohľad to možno vyzerá nemožne, no na takomto type festivale je a bude všetko možné. Okrem spomínaného hlavného programu sa možno tešiť aj na ďalšie zaujímavé aktivity týkajúce sa tantry. Bude možné sa priučiť, ako hlbšie spoznať skutočný zmysel tantry a tantrického učenia v súčasnej dobe, tiež vám budú predstavené techniky a prostriedky pre skvalitnenie života jedinca alebo páru, naučíte sa otvoriť srdce a myseľ na život a vesmír, získate nové priateľstvá, fantastické zážitky na celý život aj z umeleckých vystúpení a tantrickej párty, z čajovne a podobne.

Nemožno zabudnúť aj na to, že festival ponúka aj interaktívnu tantrickú prax respektíve interaktívne tantrické hry pre dospelých, v rámci ktorých získate neopísateľné príjemné pocity a duchovné pôžitky. Okrem toho budú zaiste veľmi zaujímavé aj párové aktivity, v rámci ktorých si budete užívať prebudenie energie medzi Mužom a Ženou. A rovnako sa treba tešiť aj na zaujímavé akcie pre mužov a ženy, v rámci ktorých sa účastníci učia pochopiť viac do hĺbky celkovú silu a múdrosť tantrického muža a na druhej strane odokrývať tajomstvá ženskosti u tantrickej ženy (jej ženského „božstva“).

Kedy sa to celé uskutoční? 

Zostáva už len spresniť termín podujatia a miesto konania festivalu. Kedy? 2. až 3. novembra v Prahe, konkrértne v Andel’s by Vienna House. Hosťami bude viac ako 20 lektorov tantry a tantrického učenia. K dnešnému dňu zostáva podľa oficiálnej stránky festivalu okolo 120 promo vstupeniek a každým dňom ich ubúda.

Čas neúprosne uteká, tak ak si chcete už dnes zarezervovať vstupenku, kliknite priamo na túto stránku. Zabezpečíte si tak účasť na výnimočnom podujatí, ktoré zaručene nesklame žiadneho milovníka tantry a tanrického učenia. Náš kolektív masážneho salónu Tantra Diamond v Bratislave želá príjemný a nezabudnuteľný zážitok. Ak by ste však chceli niečo podobné zažiť a nečakať až do jesene na našich západných susedov, môžete si vybrať už dnes niektorú z tantrických masáží, ktoré ponúka náš masážny salón. Garantujeme vám, že vaše telo a myseľ pocítia oslavu a silu tantry ihneď už od okamihu absolvovania masáže. Neveríte?