Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Tantrická masáž pre páry – áno, či nie?

Uvažujete o tom, že by ste absolvovali tantrickú masáž so svojim partnerom alebo partnerkou? Výborný nápad. Veď prečo by ste si tú slasť nemohli užívať spoločne a podeliť sa o príjemné chvíle so svojou láskou? A pritom tak trochu netradične. Pretože ten, kto vám bude príjemné pocity spôsobovať, nebude váš partner/partnerka. Napriek tomu, že bude pritom! A slasť si bude užívať tiež… V skratke – obaja budete príjemcami slasti, ktorú si môžete len nečinne užívať. To je zážitok, ktorý dokáže mnohé páry v sexuálnej oblasti poriadne „nakopnúť“.

Pred párovou tantra masážou

Možno ste už o tom, že spolu absolvujete tantrickú masáž, so svojou polovičkou hovorili. No skutočne ste zistili, či je to to pravé pre vás? Mali by ste si položiť najmä tieto otázky:

  • – Nevadí môjmu partnerovi /respektíve mne/, že sa nás bude intímne dotýkať niekto iný?
  • – Chceme, aby nás masírovalo rovnaké alebo opačné pohlavie?
  • – Budeme v priebehu tantrickej masáže spolu alebo ju absolvujeme v oddelených miestnostiach?

 

Ak si dopredu ujasníte tieto otázky, predídete prípadným nepríjemným žiarlivostným scénam! Pýtajte sa hlavne vtedy, ak ste s partnerom spolu ešte len krátko a tak dobre sa nepoznáte. Zrejme by ste nechceli, aby vás počas príjemných dotykov, ktoré budete dostávať od masérky, prekvapila žiarlivostná scéna.

Čo nás čaká pri párovej tantra masáži?

Program „Couple Tantra“ od tantra Bratislava prebieha v podstate tak isto, ako ostatné tantrické masáže. Jednoducho do masáží nesmiete zasahovať. V žiadnom prípade nesmiete partnerovu masáž prerušovať. Mohli by ste pokaziť skvelú atmosféru. Rozdiel oproti iným tantrickým programom je v podstate v tom, že prúdenie sexuálnej energie formou masáže prežívate spoločne. Jednoducho sa obaja uvoľníte, relaxujete a odovzdáte sa plne do rúk masérok. A čo môžete vďaka párovej tantrickej masáži získať a priniesť do svojho vzťahu? Zistíte, čo s vami robia dotyky cudzej osoby. Necháte sa obaja previesť svetom svojej vlastnej sexuality. A necháte rozprúdiť sexuálnu energiu seba, aj svojho partnera. To vás môže v milostnom živote poriadne naštartovať. Zmení sa totiž vaše vnímanie intimity a sexuality a uvedomíte si, po čom v oblasti svojej sexuality vlastne túžite. Tak poďte do toho!