Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

7 krokov tantrickej masáže, ktorá partnera zaručene rozpáli!

Ak sa o tantrické masáže zaujímate, určite už viete, že dokážu zmierniť fyzické aj psychické napätie, zlepšiť krvný obeh a rozptýliť pozitívnu energiu do celého vášho tela. Ale čo je nemenej dôležité, tantrické masáže vás dokážu aj poriadne rozpáliť a prebudiť vo vás sexuálnu energiu! Vravíte, že by ste čosi podobné chceli zažiť s partnerom alebo partnerkou?  Tak skúste tantrickú masáž pre páry. Alebo si prečítajte tento článok a skúste sa potešiť navzájom doma! Prinášame vám totiž trošku inšpirácie pre vašu domácu tantrickú masáž.

  1. krok – začnite s chrbtom

Takže ako na to? V prvom rade si partnera pekne vyzlečte a položte na posteľ. Nie je na škodu, ak pripravíte príjemnú atmosféru. Možno v podobe jemnej hudby alebo vonných sviečok. Je to na vás. Vy predsa najlepšie viete, čo sa partnerovi páči. No späť k masáži. Do dlaní si nakvapkajte zopár kvapiek masážneho oleja a poriadne si ruky navzájom o seba pošúchajte. Zohrejú sa a zároveň sa olej rozptýli po vašich dlaniach. Partnera začnite masírovať v dolnej časti chrbta, smerom nahor. Nechajte svoje ruky kĺzať sa tam a späť v pravidelných rytmoch. A hlavne – jemne! Nie ste tu predsa od toho, aby ste mu narovnali chrbát, či uľavili od bolesti.

  1. krok – nech sa po ňom vaše ruky kĺžu

A to smerom od stredu chrbtice k stranám. Uvidíte, ako príjemne to naňho bude pôsobiť, keď sa vaše ruky skĺznu od stredu chrbta až k bokom. Tento pohyb pravidelne opakujte. Ak budete masírovať jemne, na bokoch chrbta ho to príjemne pošteklí. Takto postupujte od krku až k zadku. A nevynechajte ani ten!

  1. krok – kĺzačku vystrieda vyťahovanie

Teraz tak trochu zmeníte smer. Nebudete smerovať od stredu chrbtice na boky, ale naopak. Dajte ruky na boky partnera a vytiahnite ich smerom k chrbtici. Dajte ruky na pás partnera a vytiahnite smerom k chrbtici. A potom na boky hrudníka a do podpazušia a opäť ťahajte smerom hore.

  1. krok – hnetenie

Už ste niekedy hnietli cesto? Tak to isté spravíte s partnerovým telom! Uchopte pokožku medzi palec a ostatné prsty a v plynulých pohyboch prechádzajte po celom tele. Pozor! Netlačte silno, aby to nebolo bolestivé. Mäsité časti ako zadok, zvládnu aj silnejší tlak. Ale napríklad na hrudník musíte jemnejšie.

  1. krok – dotyky pierka

Nechajte vaše prsty premeniť sa na pierka. Nech sa ľahučko dotýkajú tela vášho partnera. Prechádzajte mu jemne všade – od prstov na nohách až po temeno. Ak máte nechty, môžete použiť aj jemné poškrabkanie. Robte to aspoň päť minút. A viete, ako to môžete ešte vylepšiť? Namiesto prstov použite vaše dlhé vlasy!

  1. krok – aj nohy chcú byť láskané

Stehná sú veľmi erotogénna zóna. Ich masáž je teda veľmi príjemná. Postupujte po celých nohách. Začnite stehnami a skončite až medzi prstami na nohách, ktoré takisto naolejujte. Spravte tak najprv s jednou nohou a potom s druhou. A to najlepšie na záver. Nezabudnite sa venovať aj spodku chodidla partnera. Dlaňou kĺžte od prstov k päte a naspäť.

  1. krok – otočte si ho

Doteraz ležal partner na bruchu, teraz si ho otočíte na chrbát. Určite zbadáte, že má na perách úsmev. Veď masáž bola naozaj príjemná a zmyselná. No teraz je čas venovať sa bruchu, hrudníku a prsiam. Naolejované dlane dajte na dolnú časť pupka a stúpajte až k bradavkám a potom späť k pupku. Aj v tomto prípade môžete použiť vlasy. Uvidíte, že partner bude vrnieť blahom!

Čo myslíte? Ocenil by váš partner, prípadne vaša partnerka, takúto masáž? Vyskúšajte aj tantrickú masáž Bratislava a načerpajte nové inšpirácie na svoje vlastné domáce tantrické masáže.