Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Uvoľnite sa v tantra salóne v Bratislave

Hľadáte vo svojom živote uvoľnenie? To raz za čas potrebuje každý a obzvlášť, keď sa dostaví vyčerpanie, ktoré už pretrváva dlhší čas. Či už vravíme o vyčerpaní fyzickom alebo psychickom, je dôležité zrelaxovať a nájsť niečo, pri čom by sa to dalo dosiahnuť najlepšie. Malo by ísť teda samozrejme o niečo veľmi príjemné a upokojujúce.

  • Sem môžeme zaradiť napríklad masáže.

Hoci nemusíme myslieť nejaké tie „domáce“, ktoré by nám poskytol partner alebo partnerka, ale kvalitný zážitok, ktorý zažijete jedine v masážnom salóne. A v tomto prípade môžete skúsiť klasickú alebo napríklad exotickú thajskú či dokonca erotickú masáž. A budeme sa venovať tej najzaujímavejšej- erotickej.

V takomto prípade ale nemáme na mysli niečo, čo si kúpite cez ponuky sexu zafo alebo cez priváty. Pretože máme konkrétne na mysli originálnu tantrickú masáž v tantra salóne https://www.tantradiamond.sk/. Predstavte si pod tým veľmi komfortné a čisté prostredie, v ktorom vám nebude chýbať súkromie a je tu prispôsobené všetko k tomu, aby ste za sebou nechali stres, nervozitu a napätie. Čaká vás úvodný kúpeľ a pri samotnej masáži hrá upokojujúca tantrická hudba.

V úvode na vás čaká rituál namaste, ktorý je vlastne o dychovom cvičení a o psychickej aj telesnej príprave na masáž. Jeho význam však spočíva takisto v odovzdávaní úctu našim telesným schránkam.

Ak sa po úvodnom rituáli dostávame k samotného princípu týchto služieb, nemala by vás tu prekvapiť nahota a senzuálne dotyky. Dotyky sa budú dotýkať celého tela a potrebnú pozornosť budú venovať aj najviac intenzívnym erotogénnym častiam vášho tela vrátane pohlavného orgánu.  Vo svojej podstate tu preto vravíme o erotickej masáži. Ale na profesionálnej úrovni.

Pretože cieľom je tu vaše dokonalé uvoľnenie, čo sa podľa tantry nezaobíde bez práce s vašou sexuálnou energiou a bez odstránenia sexuálneho napätia.