Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Chcete do svojho života zahrnúť tantrickú masáž?

Väčšina ľudí vedú aktívny život, minimálne majú nejaké svoje vlastné povinnosti alebo iné záťaže, v dôsledku čoho prichádza po čase únava a vyčerpanie. A to je alarmujúci znak, že je čas vo svojom voľnom čase nadobro vypnúť a nájsť nejaký spôsob relaxu a uvoľnenia. Napríklad vo forme nejakej zaujímavej a hlavne účinnej masáže.

Pri masáži si zväčša predstavíme, že ide o telesný relax, hoci je pravda, že pri niektorých masážach sa uvoľňuje tiež psychika. A možno už viete, že niektoré sa zas orientujú na uvoľnenie sexuálneho napätia a sexuálnych blokov https://www.tantradiamond.sk/. A sem radíme tantrickú masáž.

Je potrebné venovať pozornosť aj tejto súčasti nášho ja?

Samozrejme! Všetko je spolu prepojené a všetko spolu súvisí. Uvoľnenie sexuálneho napätia je určite príjemná záležitosť. V neposlednom rade vravíme aj v tomto prípade o prirodzenej potrebe.

Tantrická masáž sa preto svojimi postupmi od klasickej masáže odlišuje. Alebo lepšie povedané, v podstate zaujímavým a efektívnym spôsobom kombinuje klasickú masáž s tou erotickou. Hlavne ak vravíme o jej primárnom cieli- o relaxačnej masáži pohlavných orgánov a najsilnejších erotogénnych zón nášho tela.

Nie je to však len nejaká obyčajná erotická služba, tieto postupy majú svoju dlhovekú tradíciu. A vychádzajú z poznania, že dokonalé prepojenie a následne aj uvoľnenie prichádza práve v dôsledku masáže, ktorá sa venuje takisto našej sexuálnej energii.

Všetko má svoj jasný postup

To v našom prípade znamená, že sa na úvod stretnete aj s príjemným kúpeľom a po tomto následne ešte prichádza k úvodnému rituálu s názvom namaste. Je to vo svojej podstate dychové cvičenie a telesná aj psychická príprava na samotnú masáž.

Prichádza pri masáži k erekcii?

V tomto bode nie sú stanovené jasné pravidlá. Je to individuálne, ale vo viacerých prípadoch k orgazmu prichádza, čo je vlastne výsledkom uvoľnenia sexuálneho napätia.