Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Zahrejte sa v tantra salóne

Je to zvláštne, ale každé ročné obdobie so sebou prináša svoje typické „nálady“. Väčšine z nás je zrejme najviac sympatické leto, kedy máme takisto tendenciu mať v tomto období najlepšiu náladu a vitalitu. Napomáha nám k tomu zdravý prínos denného svetla a slnečných lúčov, potom samozrejme aj dlhšie prechádzky, viac športu a pobyt pri vode, či už pri jazere, mori alebo na kúpalisku. Ale všetko raz musí skončiť.

A najprísnejšie toto pravidlo platí práve pre ročné obdobia. Nechce sa nám zvykať na to, že to všetko krásne skončilo a čaká nás už len neustály chlad, zamračená obloha, vietor a dážď. Zobúdzanie sa do tmy a svoj deň takisto končíme- v tme. A nielen tí citlivejší z nás sú v období jesene a zimy náchylnejší na vznik depresií, minimálne na vznik podráždenosti a zhoršenej nálady. Práve počas tohto obdobia si musíme pomáhať. A asi inak, ak sa žiaľ nedá spoľahnúť na krásny slnečný deň či na nejaké zaujímavé vonkajšie aktivity. Toho koníčka musíme hľadať inde.

Riešením nemusí byť iba to, zavrieť sa doma a hodiny tráviť pri počítači alebo TV. Môžeme vyjsť do mesta a pozrieť, čo nám ponúka. A to najmä ak vravíme o našom hlavnom meste, kde je tých možností na zabitie času, ale aj rekreáciu a dokonca liečbu blbých stavov podstatne viac https://www.tantradiamond.sk.

Teplúčko a zahriatie na tele aj na mysli nájdete v tantra salóne. Ale samozrejme nielen teplo kvôli uzavretým priestorom a kúreniu, ale vravíme o príjemnom zahriatí tela, ktorého sa vám tu dostane aj iným spôsobom. A to práve tantrickou masážou.

Sympatické masérky sa vám budú venovať svojimi senzuálnymi dotykmi. Áno, vo svojej podstate sa tu vo veľkej miere využívajú prvky erotickej masáže, ktoré sú ale neodmysliteľnou súčasťou tantry a predovšetkým- jej účinkov.

  • Účinkov na celkové uvoľnenie ako aj na odstránenie sexuálneho napätia.